Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is zaklatnak? 3...

Titeket is zaklatnak? 3 hónapja szültem, kaptam felicitas csomagot és azóta telefonon keresnek mindeféle pénzügyi ajánlatokkal. Kiadhatja a kórház az adataimat?

Figyelt kérdés
Ma meg beállít egy nő, azt sem tudom, kicsoda, valami Aegonos és időpontot kér tőlem. Mondtam neki, h erre nekem nincs igényem (de időm sem). De hogy én a kórházban kitöltöttem ezt meg azt.... Felháborító!
2009. márc. 17. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez sajnos így van.aláírtuk a kórházban.

nekem azóta megváltozott a tel.számom ,így nem hívtak

:)

2009. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is ez volt, én udvariasan leráztam őket.
2009. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én december 2.-án szültem a kisfiamat és 2 hét múlva már szólt is a kaputelefonom,hogy ajánlatot tegyenek.És ez még csak a kezdet volt.Te is készülj fel.Egyébként én is felháborítónak tartom.

Van egy biztosítós ismerősöm és ő mondta,hogy bizonyos darab pénzért szerződéseket kötnek a kórházakkal vagy akár a védőnökkel is,hogy megkapják a frissen szült kismamák nevét ill. címét.Persze nem akarok senkit rágalmazni de sajnos vannak ilyen gátlástalan emberek is.Mintha nem lenne elég kiadásunk nélkülük is.


Azért jó babázást! :)

2009. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kórházban átvetted a csomagot ott kitöltötél egy kis papírt(hogy hívnak,hogy hívják a babát,mikor született stb.)A papiron rajt van,hogy hozzájárulsz ahozz,hogy az ajánlataikal bombázzanak.Én egyszer végig hallgatam,de nem kötöttem vele semmit,egy darabig irogatott emaileket aztán lekopott.
2009. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hivtak, fel is háborodtam..aztán végül egy olyan kedves, tündér biztosítós nőt ismertünk meg hogy szinte a barátunk lett végül :)

Szóval akár jól is elsülhet.

De azóta is ezen töprengek, hogy volt ilyenről szó, mikor aláírtam a felicitasos papírt, hogy megkereshetnek a biztosítótól?? nem emlékszem ilyesmire.

2009. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem úgy volt rajt a papíron,hogy hozzájárulsz,hogy a felicitas felhasználja az adataidat.Nem neveztek meg se biztositót,se más céget.Gondolom ez benne a trükk.
2009. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
23%
Kedves Anyuka, nem akarnak ők semmi rosszat.A gyereknevelés minden életkorban rengeteg pénzbe és energiába kerül, de ahogy nőnek a gyerekek, egyre többe.A Felicitas kiskönyvben benne van, hogy az Aegon felajánl a babás családnak egy ingyenes pénzügyi tervezést,ezért jelentkeznek. A beszélgetés nem kerül semmibe, csak egy kis időt kell szánni rá.Általában a legfelkészültebb, legjobb munkatársak kapnak rá lehetőséget, hogy kisbabás családokat felkeressenek.Hogyan tudnánk kedves kismamák az Önök megelégedésével tenni ezt?
2009. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zaklattak majdnem 2 hétig. Én nem is figyeltem, hogy ilyet írok alá a korházba.
2009. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az Aegon csak egy biztosító egy ajánlattal. Ez még elviselhető lenne, de nálunk hetente kétszer csörög a telefon valamilyen ajánlattal, vagy pofátlanul személyesen rám csengetve zaklatnak már 4 hónapja!

A legnagyobb gond, hogy nem értenek a szép szóból ha nem kérjük a terméküket. Addig egyikőjük sem tágít, még az ember ordítva el nem küldi a búsba. Szerintem lehetne ezt kevésbé erőszakosan is intézni!

Az tuti, hogy a következő bébinél nem veszek át semmilyen csomagot. Nem ér annyit az a pár vacak, hogy utána tűrjem ezt a zaklatást!

2009. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

20:02-esnek:

az a baj ezzel, hogy rendszeresen keresnek, és én érzem magam kellemetlenül, ha nemet mondok. sőt olyan is volt, hogy este 8 óra után telefonáltak. Ha én szeretnék pénzügyi vagy egyéb tanácsot, akkor megkersem a nekem megfelelő helyet és időt. és személyt. Elég zavaró, hogy szente 2 naponta jelentkezik valaki.

Más: én annak idején a kórházban direkt más tel.számot adtam meg (a régit, amit nem használok), és nem írtam semmi olyat alá, hogy a későbbiekben bármilyen pénzügyi tanácsra lenne szükség. Úgyhogy nagyon is el tudom képzelni, hogy a kórházban valakik (akár pénzért) kiadják a gyanútlan kismamák adatait.

És végül: a mai gazdasági helyzetben 3 kisgyerekkel, nyakunkon 2 lakáshitellel hónapról hónapra élünk, nemigen van befektetnivalónk....

2009. márc. 17. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!