Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is zaklatnak? 3...

Titeket is zaklatnak? 3 hónapja szültem, kaptam felicitas csomagot és azóta telefonon keresnek mindeféle pénzügyi ajánlatokkal. Kiadhatja a kórház az adataimat?

Figyelt kérdés
Ma meg beállít egy nő, azt sem tudom, kicsoda, valami Aegonos és időpontot kér tőlem. Mondtam neki, h erre nekem nincs igényem (de időm sem). De hogy én a kórházban kitöltöttem ezt meg azt.... Felháborító!
2009. márc. 17. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja szültem,én is aláírtam azt a papírt,de akkor én szerencsés vagyok,nem hívogat senki-sajnos ha egyszer egy ilyen papírt aláírunk,akkor onnantól kezdve nagyon sokan ezt kihasználják.De valóban nagyon dühítő tud lenni.
2009. márc. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
"Van egy biztosítós ismerősöm és ő mondta,hogy bizonyos darab pénzért szerződéseket kötnek a kórházakkal vagy akár a védőnökkel is,hogy megkapják a frissen szült kismamák nevét ill. címét." EZ EGY AKKORA BAROMSÁG!!HIHETETLEN, HOGY VALAKI BEESZI!!ISMERŐS!!az ismerősöd ködösit,meg rémeket lát!!fontoskodni akar!!azért kaptál ajándékot mert aláirtad a felicitasos papirt!!és pontosan benne van hogy hozzájárulsz ahhoz, hogy az adataidat használják!!!ÉS JÓL IS KILEHET BELŐLE JÖNNI,MERT AZ AEGONNÁL PL.40% kedvezményt adnak a kötelező gépjármű felelősségbiztositásra!!honnan tudom??MERT ÉN IS KERESTEM A FELICITASOS ügyfeleket és képzeld tudtak örülni a 10-20ezer forint kedvezménynek!!NAH CSÓKOLOM!!
2009. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mi nem a jó ajánlat ellen dumálunk itt, annak persze örül az ember ha éppen szüksége van rá. Az ocsmány erőszakos stílusú zaklatással van a probléma!

2009. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy akik nem értenek egyet, azok beírnak lehurrogó egy választ, aztán töröltetik. Hmm-hmm.

Miért is?

Miért baj az, ha nem szeretem, ha hetente többször zaklatnak?

2009. márc. 22. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!