Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyámék hogy lehetnek ilyen...

Anyámék hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek, hogy nem értik meg, hogy ez nekem fontos?!

Figyelt kérdés

Már tettek fel hasonló témában kérdéseket, de azért most én is teszek fel.

Az van, hogy szőrtelenítem a hónaljamat, a bikinivonalamat, és a lábszáramat, és szedem a szemöldökömet. De a combomat is szeretném, viszont anyámék kivannak akadva, hogy miazmár, hogy én mindent akarok, meg tök sok mindent megengedtek nekem, meg mindig mindent megkapok, és hogy ne akarjak mindent. Meg hogy ne csináljam, mert aztán nagyon csúnya, meg durva lesz a szőröm, meg majd senki nem mer hozzám érni, olyan borostás lesz, meg hogy én majd megköszönöm nekik, hogy ebbe nem egyeztek bele. [gyantáról, epilátorról hallani sem akarnak]

De mi közük van hozzá?!

Avval fenyegetőznek, hogy ha leborotválom, akkor többet nem megyünk közösen nyaralni, meg nem visznek el sehova, meg nem kapok semmit se. -.-""

ugyanmár...nagyon kiakaszt.

Mit tudnék még nekik mondani? Már annyira elegem van belőlük, hogy úristen.

Most elmentek venni szőkítőport, de szerintem az nem fog sokat segíteni. xdd


14/L


2011. jún. 22. 19:02
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

ui.:

ha azt mondom, hogy cikiznek a suliban [ami nem igaz], akkor már rögtön avval jönnek, hogy ki az? meg hogy biztos irigy rám meg stb...meg akkor már rögtön mondják, hogy töröljem le magam fészbukról, mert biztos annak a hibája.

megőrülök tőlük -.-

2011. jún. 22. 19:05
 2/33 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is ezt mondták ennyi idősen. Ne foglalkozz vele.

L/18

2011. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%

Az idősebbek csak jót akarnak. Lehet, hogy jobban is tudják mint te, ebbe nem gondoltál bele?


2 kamasz lány anyukája

2011. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
semmi köze hozzá, ne érdekeljen, a te tested azt csinálsz vele amit akarsz
2011. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
51%

mondd már meg nekik h nem az őskorban élünk,és h így nem is fogsz velük elmenni nyaralni meg strandolni,ha nem borotválhatod le,mert gusztustalan,és h téged ez nagyon zavar. így mégcsk rövidgatyát se tudsz felvenni mer kiröhögnek,márpedig olyan meleget mondanak h befő a segged.

húú még én húztam fel magamat hallod,nem irigyellek.: (

különben meg ellenőrzik vagy mi.? szerintem nyugottan borotváld le,nem fogják észrevenni. mellesleg ha epilálod,akkor elvileg nem lesz 'dúrva' a szőröd.

Kitartást!


14L

2011. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs igaza a szüleidnek!


Teljesen természetes, hogy a mai világban amikor mindenhol azt hallod, hogy "szőrteleníts mert ha nem akkor igénytelen vagy", te is alkalmazkodsz ezekhez a dolgokhoz. Ez így van rendjén. Meg ugye az se mindegy, hogy pl. az osztálytársak, hogy viszonyulnak a szőrtelenítéshez, mert ebből kifolyólag neked lehetnek kellemetlen pillanataid, pl. egy kivillanó hónaljkutya esetén.


Tégy úgy, ahogy jónak látod. Gondolom Te is jobban érzed magad, hogy a hónaljadat leszőrteleníted főleg ilyenkor nyáron, illetve tisztán tartani is könnyebb és kevésbé "büdösödik" az ember. A szüleid majd idővel megbékélnek, hogy az ő kicsi lányuk kezd felnőni, de ebbe nem kellene beleszólniuk!!

2011. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%
komolyan, minek mindenről megkérdezni őket? Én vettem egy borotvát (apáméból csórtam, mert nem volt pénzem), aztán lehúztam a szőrt tusoláskor. Persze látták utólag, de kit érdekel?
2011. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
en 23 eves vagyok, de elmondom neked: nem lesz borostas, nem erosodik a szor, sot a szoros ember gusztustalan, ha ezt nem ertik meg akkor tenyleg regimodiak...de te ezt megkerdezted? miert kerdezted meg? azt is megkerdezed h mikor nyiratkozhatsz? ebbyi idosen mar nem szoltak ennyire bele a dolgaimba...
2011. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Amúgy páran kicsit félreértettétek, mint írtam: A LÁBSZÁRAMAT [tehát TÉRDIG], a HÓNALJAMAT, a BIKINIVONALAMAT borotválom, csak a COMBOMAT nem, és ez akaszt ki. :S


Amúgy így nem látják, de nyaraláskor látnák...:S

2011. jún. 22. 19:18
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Miért lettem lepontozva? Azt ne mondjátok már, hogy nincs igazam! :/
2011. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!