Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem jövök ki a velem...

Miért nem jövök ki a velem egykorúakkal?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és egyszerűen nem tudok szót érteni az osztálytársaimmal, a saját korosztályommal. Nap, mint nap előfordul, hogy valami olyanon akadok ki, amin ők nevetnek.

Teljesen más a felfogásom, mint nekik.

Már kisgyerek koromban (olyan 5-6 évesen) is a felnőttekkel voltam nagyrészt, nem barátkoztam könnyen, és ez mai napig bennem maradt. Egy tőlem idősebb emberrel sokkal jobban ki tudok jönni, és könnyebben megértetem magam velük.

Jól el tudok beszélgetni egy 16 év feletti emberrel, akár fiú, akár lány. De az alatt nem igazán megy.

Miért van ez, és hogyan próbáljak meg változtatni ezen?

14/l


2011. máj. 19. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Érettebb vagy a többieknél.Ennyi.
2011. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van..érettebb a gondolkodásod!

Én pont ugyan így voltam ezzel, és ugyan így nem értettem a szitut. Míg a korombeliek bandáztak bepiálva, és ökörségekről beszéltek, én addig szerettem tartalmasabban eltölteni az időmet. Míg mások a kalandokat keresték, addig én komoly párkapcsolatot.

Aztán, most 23 évesen, míg a korombeliek sokszor minden nap hajnalig buliznak (mert sokan még egyetemre járnak) Én addig férjhez mentem, és kisbabát várok. A férjem is idősebb nálam 11 évvel. Most 34 éves. Szóval, én is az idősebb korosztállyal jövök ki jobban, és nagyon kevés a kivétel. Pl két fiatalabb testvérem van (20 éves a húgom, 19 az öcsém) Velük nagyon jól kijövök(plusz az ő párjaikkal is). Állandóan együtt lógunk(így 6-an), megyünk egymáshoz, csinálunk kerti sütögetős összejöveteleket, vagy csak egy kis sima összeröffenést.. :) Járunk együtt moziba, kirándulni, pizzázni.. stb.

Régen zavart ez az egész, mármint, hogy nem jövök igazán ki a korombeliekkel, de ma már nem zavar!! :) Meg van a saját "baráti köröm". Plusz anyum, nagyim, anyu húga velük is sokat vagyunk.. anyukám, de még nagyim is olyan nekem, mint egy barátnő.. :)

Úgyhogy így teljesen jól érzem magam. A húgom most néz házat a vőlegényével, és az az elsődleges szempont, hogy jó közel legyen hozzánk.. :) De tudom, hogy az öcsém is nagyon szem előtt fogja ezt tartani, mikor elköltözik anyuéktól, és összeköltözik a barátnőjével..

Nem hiszem, hogy fogsz tudni ezen változtatni... Hisz ilyen vagy.. Más az, ami téged érdekel. Ennyi.. :) Nem gond az, ha pár évvel idősebb barátaid lesznek, szerintem.. :)

üdv.

2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Mindig is jobban érdekeltek a felnőttek, még most is próbálok velük barátkozni :)Egy barátságban nem fontos hogy a másik mennyivel idősebb/fiatalabb nálad.

15/L

2011. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintúgy 14/F. De azért próbálok nem elutasító lenni a korosztályommal se, hátha találok még valaki hasonlót akivel jóban lehetünk:)
2011. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ... ezért nincsenek barátaim , csak haverjaim ...


(pl.:azon , hogy vki. felesik [ http://www.youtube.com/watch?v=zbUfBQD69xQ ] nem tudom , hogy lehet szétröhögni magad .... )

néha már szinte idegesít , hogy lehet ilyen ihetnagyú valaki 13 évesen xD


én nem tudtam megváltozni , de nemm is akarok


13/F

2011. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!