Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz hogy szinte...

Szerintetek gáz hogy szinte csak a fiúkkal jövök ki jól?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,gimibe járok.Nem vagyok az a mai szokásos divatmajom,vagy nem is tudom hogy mondjam,nem nézegetem a boltokat hogy éppen milyen miniszoknya,magassarkú vagy kivágott felső jelent meg.Havonta elugrok a new yorkerbe,h&m-be,veszek kényelmes kapucnis pulcsikat,laza gatyákat,és kész.nem fogom magam csőgatyába belekényszeríteni.nem festem magam,a körmömet sem.nem plázázni járok a barátnőimmel,hanem bmx-ezni,gördeszkázni a fiú haverjaimmal.ezért minden lány annyira lenéz...nem vagyok dagadt,egy piercingem sincs,színes ruhákba járok,nem is emos a hajam,tetoválásom sincs/se lesz,mégis emosnak titulálnak...persze az ereimet se vagdosom meg ilyesmi:/hajam is barna.nem érzem jól magam a pletykás lányok között,a fiúkkal megosztok bármit,ők nem mondják el senkinek.Nem azt mondom hogy nincsenek lány barátaim,mert van pár,de ők is hasonlóak mint én.szerintetek is "fura"vagyok?
2010. ápr. 22. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2010. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, én is ilyen vagyok. :) Egyszerűen így érzem magam jól, én is okádok a plázázós cicababáktól... Napirendem kb. így néz ki: Suli, zeneiskola, gyorsan házi, kicsi gépezés, aztán deszka, BMX. :D Engem is csesztetnek, ez normális. Mert mi nem olyanok vagyunk, mint ők, "És ez szörnyűűűűű!" xP Engedd el a füled mellett amit nyávognak neked, ne foglalkozz velük. Ja és rám is "emóznak". -__- Hagyjad, mi így érezzük magunkat jól, nem igaz? :D

11/L

2010. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Hali!

Ne aggódj, én már sokkal idősebb vagyok mint te - gondolom... - de én is ilyen voltam és nagyjából ilyen is vagyok most is.

A fősuli után kicsit engedtem az elveimből, de a szoknya és plázajárás változatlanul nem a világom.

Annak ellenére, hogy fiús elfoglaltságokat részesítek előnyben ( számítógép szerelés, nyakig olajosan bármi szétszedése és összerakása ) szépen férjhez mentem és most várjuk a picinkénket.

Szerintem a lényeg az, hogy maradj önmagad, de próbálj meg minden körülmények között "igazodni" az adott társasághoz.

Nem úgy értem, hogy neked is vihorászva és galoppozva kellene plázázni, csak annyi, hogy fogadd el az ő álláspontjukat is.

Nekik az a jó, neked meg más.

2010. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ugyan,nem gáz.

Ha Te így érzed jól magad,akkor legyél ilyen.Az a fő,hogy önmagad légy és jól érezd magad!Ha ez stimmel,akkor lesz önbizalmad és felfigyelnek Rád.


Én azt gondolom,hogy a "plázacica" és a vagány,fiús stílus között vagyok valahol.Szeretem a csinos ruhákat,de a lazább,sportosabb darabokat is.Imádom a kézilabdát,robogókat,a F1-et,a BMX-eseket (trükkjeiket) stb. Én jól érzem magam így,azt hiszem,ha valamelyiket nem látnám nem lennék önmagam.Én pl. az osztályból 2sráccal is egész jól elvagyok.Jókat hülyülünk,beszélgetünk,szivatjuk egymást.Az az elvem,hogy egyszer élek,hagy használjam már ki arra,amire én akarom:D

15/L

2010. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

neem:D

én is ilyen voltamrégebben de végülis most is,csak most már a lányokkal is kijövök,mert nálunk nincsenek plázapics.k:].2-4.-ig csak fiu haverjaim voltak.a lányok emiatt engem is "lenéztek",mert nem babázni mentem velük-.-":].a szoknya tőlem is távol áll.meg a pc és a tetoválás is.viszont deszkázni nem deszkázok.:[de elhatároztam,hogy idén nyáron elkezdem!!:]

Szerintem sz@rd le magasról,hogy mit mondanak.ők a körmeiket nézegetik meg minden egyes hajszálukat,hogy jól áll e.-.-te ne legyél ilyen,hogy minden szabaidejüket "vásárlással" töltik.én is elszoktam menni pl west endbe,de nem azért hogy vásárolgassak,hanem mert elhülyölök ott a haverokkal:D

én is H&M-be megyek ha kell valami:)sajnos ott a legtöbb a csőgatya,bár én azt is szeretem[máramennyire],de most bejött ez a boyfriend gatya,szóval azt hordom[sajnos gyerekbe még csak egy fajta van:S].:D

Remélem több ilyen lány is van mint te és nem az lesz 10 év mulva,hogy a 6 évesek is már ugy viselkednek mint a "felnőttek":)

13/L

2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. Bár még csak 13 leszek. Én is lazán öltözködöm, szeretek sportolni, nem festem a körmöm, nincs piercing, tetkó, nem is tervezem.Egyelőre nem tudok deszkáni, de nyáron megtanulok én is.Ahogy az előző válaszoló írta. Egyszer eszembe jutott, hogy meg kéne tanulni deszkázni és nemsokára kapok is egyet. Kis különbság:nálunk az osztályban majdnem mindenki szemét velem. ' barátnőm van + 4 fiú. A többi lány plázafenék(p_cs_), akiktől felfordul a gyomrom a fiúk pedig egyszerűen szemetek.Szerintem nem gáz. Nálad így alakultak a dolgok. Csináld azt amit akarsz. Kis határokkal.
2010. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

csináld azt amit akarsz ne érdekelen a plázacicák véleménye ha pedig rádszolnak h emos akk kérdeezd meg h : mivan irigykedtek ?

sztem a fiúk többsége /kivételek a plázabu_zik = plázacicák him változatai /nem birja a plázak_vákat mert cs nyávognak mindenen .

légy ki voltál

15/F

2010. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

na én meg csak lányokkal tudtam barátkozni mert ha fiú jött a közelelmbe tuti beleszerettem.vannak fiú barátaim, exek:) De a férjem is ilyen barátság eredménye:))


22/n

2010. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)15/f-igen hát ezek a lányok elég nyávogósok...egyszer beszóltak nekem valamit hogy bmx-es már nemtudommi,mondom gyertek ki akkor bmx-ezni,az egyik csaj ráült,a bmx-en ugye nem volt fék,elindult vele,nem tudott megállni erre leugrott róla..-.-és betörött a frissen lakkozott pink körme.ott rinyált nekem..hát ez nem én vagyok.
2010. ápr. 22. 21:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én a fordítottad vagyok, ha lehet ilyet mondani. Fiú létemre sokkal több lánybarátom van és volt mindig is, mint fiú. Meg kell mondjam, igen hasznosnak bizonyult, hogy gimiben lányok is körülvettek, nem csak fiúk. Rengeteget tanultam tőlük róluk. Ezért is eddig bár kevés, de annál hosszabb tartamú kapcsolataim voltak, mivel tudtam, hogy mi kell a nőnek. Neked is nagyon hasznosak lesznek ezek a tapasztalataid, ne aggódj:D
2010. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!