Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz hogy szinte...

Szerintetek gáz hogy szinte csak a fiúkkal jövök ki jól?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,gimibe járok.Nem vagyok az a mai szokásos divatmajom,vagy nem is tudom hogy mondjam,nem nézegetem a boltokat hogy éppen milyen miniszoknya,magassarkú vagy kivágott felső jelent meg.Havonta elugrok a new yorkerbe,h&m-be,veszek kényelmes kapucnis pulcsikat,laza gatyákat,és kész.nem fogom magam csőgatyába belekényszeríteni.nem festem magam,a körmömet sem.nem plázázni járok a barátnőimmel,hanem bmx-ezni,gördeszkázni a fiú haverjaimmal.ezért minden lány annyira lenéz...nem vagyok dagadt,egy piercingem sincs,színes ruhákba járok,nem is emos a hajam,tetoválásom sincs/se lesz,mégis emosnak titulálnak...persze az ereimet se vagdosom meg ilyesmi:/hajam is barna.nem érzem jól magam a pletykás lányok között,a fiúkkal megosztok bármit,ők nem mondják el senkinek.Nem azt mondom hogy nincsenek lány barátaim,mert van pár,de ők is hasonlóak mint én.szerintetek is "fura"vagyok?
2010. ápr. 22. 15:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

aki bringázik alapból nem lehet rossz ember

najó, kicsit elfogult vagyok habár nem a kiskerekűvel tolom de már gondoltam rá..

legyél az aki vagy

ja és dirt/ street 4ever!

2010. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én már 35 vagyok (nő), gyerekeim is vannak. Mindig is a fiúkkal jöttem ki jól/jobban, ez a mai napig is így van.

Ez nem gáz :)

2010. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen vagyok :D és én is deszkázok meg bmx-ek :)

14/l

2010. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Inkább legyél ilyen, minthogy rózsaszín cicabab. Birom az ilyen csajokat. Tök lazák és el lehet velük hülyülni. A sulimban csak egy ilyen lány van, szóval ritkaságnak számíthatsz.:D Amúgy hozzám is közelebb áll ez a stílus mint a nyávogás.:D

15L

2010. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

cicabab XD

*cicababa akart lenni :)

2010. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

nembaj (:

én is még általánosba járok és több fiu barátom van.

velük érzem jól magam ;) persze van egy csomó lány is de mi ilyen fius-lányok vagyunk.

deszkázunk BMX-ezünk meg minden.

2010. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és jól érzem magam. Tavaly még sok volt a piszkálódás az osztályban, de akkor is megvédtek a fiúk. Idénre meg kinőttük :D

17/L

2010. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy fura, szerintem ez tök jó. Én is ilyen voltam, de "elcsajosítottak". xD

Mikor gimibe kerültem hirtelen a 'menő csajoknál' találtam magam és utána úgy viselkedtem, mint ők...

Bár maradtam volna olyan, mint voltam és lehet, hogy akkor nem lett volna ennyi pasim, de önmagam maradok. Mindig azt érzem, hogy én nem ez vagyok, de már beskatujáztak ebbe a szerepbe.

Szerintem maradjon mindenki olyan amilyen szeretne és úgy fogadja el magát amilyen. (Bagoly mondja...)



17/L

2010. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem deszkázok, és elég lányos a stílusom, mégis a fiúkkal jövök ki jobban. Hatalmasakat szoktak nézni, hogy egyik napról a másikra teljesen más tok lenni :)Hétfőn masnis topánka, kedden DC. Ne aggódj, nem vagy fura. Engem az a pár pláza-patkány az osztályból 7 órából 6óra 59 percet csesztet. Ez van. A plázát mozira használom normális emberekkel.

12/L

2010. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül(:

És egyáltalán nem vagy emos a leírtak alapján

"laza" cuccokban is lehet nagyon klassz stílusod

és a sportokrol csak annyit, h nagyon COOL:D

2010. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!