Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha nem jövök ki a...

Mit tegyek, ha nem jövök ki a velem egykorúakkal?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és általában nem nagyon jövök ki a velem egykorú lányokkal, se a fiatalabakkal,néhány kivételtől eltekintve.Azt hiszem,sokkal érettebb a gondolkodásom mint a többségnek.

Emiatt viszont kényelmetlenül érzem magam köztük.


2008. nov. 25. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Keress idősebb barátokat:)
2008. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az én fiam is mindig ezt mondja.lehet, hogy bennetek van a hiba, hogy nem tudtok alakalmazkodni?neki is mindig idosebb vagy ritkán fiatalabb barátai vannak.
2008. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam! Barátkozz nálad idősebekkel!

Biztosan találsz majd olyat akivel nagyon jókat tudsz beszélgetni,akivel jól kijössz.

2008. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

nekem is ez van!!.. én 14 vagyok.. de korombeli srácok.. hát hogy is mondjam.. elég érdekesek. :)..

engem nem zavar, hogy 17-20évesekkel barátkozom.. ez van

2008. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg 15 éves vagyok, és nekem is kevés egykorú barátom van, 18 19 20 évesekkel logok, de nincs baj, megértetem magam velük, és azt mondták koromhoz képest érett vagyok.
2009. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
16 éves vagyok és alig van egy két velem egykorú barátom... értettebek vagyunk mit a korosztályunk:) Barátkozz nyugodtan idősebekkel
2009. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban rendszerint mindegyikünk úgyérzi, hogy más mint a többi.
2009. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze csakis utolsó hazzászólás elég érdekes 14 vagyok és sem 14 sem alatta nincs barátom mind 16-25 ig kb és nem értem meg h miért olyanokkal kell szivatni a másikat amiről nemtehet Pl testalkat ilyesmi egy 14 éves barátom van akivel jól kijövök semmi több
2009. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
van ez igy... De ha nem kromanyoni ősember szintjén állnak a veled egykoru ismeröseid célszerübb lenne velük barátokozni szerintem. Próbálj meg lazítani lehet az a gondod.
2009. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!