Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy legyen jobb a hangom?

Hogy legyen jobb a hangom?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm felfogunk lépni a suli "megasztáran" ketten,de az ő hangja teljesen más mint az enyém és p szerinte borzalmasak vagyunk együtt énekben.De akkor mi legyen nem akarunk leégni az egész suli elött.Hogy hangolodjon jobban össze a hangunk?? és,hogy tudjak erősebben énekelni ?? :)
2011. jan. 22. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy hangosbemondót vagy adobe musicshop-ozd a hangod
2011. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért jelentkeztetek,ha nem hangzik együtt jól a hangotok?:D
2011. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
huuu nagyon "köszönöm" a válaszokat.. mindkettőnk hangja,jó csak nem illik össze !! azért jelentkezünk,mert megszeretnénk tudni,hogy mennyire vagyunk jók,és mert szeretünk énekelni. !! te köc*ög !!.. ezzel nem segitesz senkinek és mindenkit idegesítesz te pöc*.. akkor már inkább meg se szólalj.. !!
2011. jan. 22. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:

"Akkor miért jelentkeztetek,ha nem hangzik együtt jól a hangotok?:D"

Ennyit kérdezett a válaszoló te meg már elhordod a pokolba elég rendes gyerek lehetsz te is..

Ha nem illik össze a hangotok akkor nem tudtok sokat tenni max sokat-sokat hallgatni minden féle zenét és megtalálni az igazit.Neked milyen a hangod?És barátnődnek??Szoprán??

Milyen zenei kiséret lesz alátok?

Milyen stílusú zenét akartok énekelni??

Mennyi idő van még a felkészülésre??

2011. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

k*csög meg p*cs szó nagyon jólé hangzik egy lánytol..


te is az a falusi ősparaszt fajta lehetc kis bajusszal a száján party szemöldökkel mi..?

2011. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*lehetsz
2011. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pfff :D hát nem vagyok az :) de ha valaki felidegesít és kamasz vagyok akkor mindenki ilyen !! ...

letojlak magasról,mert tudom,hogy ez nem igaz.. sok minden igaz rám,de ez !! xD lehetetlen mondás :P

2011. jan. 27. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Amugy tényleg túlreagáltam :) szeretnék bocsánatot kérni !! :)

csak kamaszodom :P és épp nagyon rossz napom volt :) bocsánat !!

2011. jan. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!