Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, az anyámrol van szó. Még van 2 kissebb tesóm. Anyu mindig kiabál, legalábbis nagyon sokszor.Már egy 8-ért haragszik, és sosem dicsér meg bármit csinálok, legalábbis a dicséret előfordul egy hónapban max 5-ször. Már megyek 8-ba és még főzni sem tudok mert ne engedi, hogy megtanuljak. A kistestvéreim miatt mindig engem szidnak. Mit tegyek, naponta többször sirok, és szerintem nem megy mindenkinek ilyen nehezen a kamaszkor.Egy ilyen anyával osszam meg a magánéletemet????
2010. júl. 3. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egy nyolcért haragszik?Nem értem.
2010. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na azt én sem értem, beszélj vele 4 szem közt és mondd el neki mit érzel..ha nem megy akkor ne szólj hozzá és utánna majdcsak leesik neki, hogy baj van... én ezt tenném 13/L
2010. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hagynám a francba:)

Velem is ez van... Csak nekem kell itthon főzni is, meg minden mást.

A két kisebbnek nem kell semmit. Meg ők nem is kapnak semmiért. Nekem volt egy 2 esem most év végén 10. ben, az átlagom meg 4,3 volt...gondolhatod, mennyi ötös van mellette. És az egy sz@r miatt ordibáltak velem meg kaptam egy pofont, hogy mit képzelek...

Öcsém bukott...Le se Szrták...

Figyelj az a legegyszerűbb, ha hagyod az egészet, nem érdemes idegesíteni magadat miatta.

Egyszer megpróbálhatsz leülni vele...de nem valószínű, hogy segíteni fog a helyzeten, persze egy próbát megér...

Ha meg úgy gondolod, hogy beszélgetnél valakivel az ilyenekről, én szívesen meghallgatlak:) És elmesélem az én dolgaimat is, ha gondolod:) Csak írj privátot;)

2010. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En is most elkezdtem anyukamnka mondani hogy milyen igazsagtalan velem mikor a kistesomra kiabal akkor utana rajtam is kotolti a duhet.Es ezert nagyon haragszok ra,nagyimékkal beszéltem meg ezt de ezt már én se birom tovabb idejottem most nagyimekhaz es azt mondta addig nem megyek haza anyukamhoz ameddig nem jön ide és meg nem beszéljuk a dolgot,de szereintem semmi értelme nem lesz mert jobban szereti a tesomat meg az uj férjét.



Sztem ülj le vele es beszéld meg vele kérdezd meg h mi a baja vld?:P



Szia..:P

2010. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nalunk Romaniaban a suliban nem 1-5-ig vannak a jegyek hanem 1-10-ig.
2010. szept. 19. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!