Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Két éve gimis lettem, és lett egy nagyon jó barátnőm. Nem sok barátom van, amíg neki a volt sulijában is rengeteg volt, és van is. Van egy nagyon jó barátnője, akit hat éve ismer. És úgy érzem, hogy engem nem szeret annyira, mint őt. Sok mindenen keresztül mentünk, de akármit mondd, én tudom, és érzem, hogy neki a legjobb barátnő szerepe, ez a lány tölti be. Ha velem találkozik akkor nem ír ki semmi facebookon vagy msnre, hogy nagyon várja már.. ha vele találkozik akkor kiírja, és engem mintha elfelejtene. Ha találkozok vele, akkor csak arról a másik csajól beszél, és hogy hiányzik neki. Tudom hogy hat vet nem pótolhatok 2 év ismeretséggel, de akkor is rossz :( Nem tudom mit tegyk hogy én kerüljek a legjobb barátnő szerepbe. Ti mit tennétek a helyemben? :\

Még nincs is külön társaságunk.. én nem vagyok annyira népszerű mint ő, és neki több baráti köre is van...

remélem értitek, és tudtok tanácsot adni!

15L


2011. júl. 6. 14:14
 1/6 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért bocsánat
2011. júl. 6. 14:22
 2/6 anonim ***** válasza:

értem a problémát,nem lehet túl jó.: \

szerintem ne próbáld meg őket szétválasztani,gondolj a másik csaj helyébe..ha jó fej vagy vele,és érzi h szereted akkor lehet h ez változni fog,főleg ha a csajjal nincsen annyit,mint veled. Próbáld a találkozókat különlegessé tenni,pl.menjetek el hozzátok filmet nézni,popcorn,utána egy jó beszélgetés..itt a nyár tökéletes alkalom h sokat legyetek együtt,akár egymásnál is aludhattok,én pl.ilyenkor amikor együtt alszok 1 bnőmmel úgy érzem nem tudom miért h erősödik a barátságunk..:$

Remélem tudtam segíteni.:)


14L

2011. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, és köszönöm a választ! :)

Volt már ott alvás 3szor, de még sem érzem azt, hogy ezek különlegesek voltak.. egy idő után "elfáradtunk" ha érted..

még ki kell ismernünk egymást. :\

csak nekem ő tényleg szuper barátnő:) és nem akarom elveszíteni :S

2011. júl. 6. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:

biztos vagyok benne,h ha nem szeretne,akkor nem lenne a barátnőd,és ezt de is tudod.:)

Attól még h a legjobb barátnő szerepét nem te töltöd be neki,az egy dolog. Lehet h hozzá több emlék köti mint hozzád,és régebb óta barátnők ők ketten mint ti ketten,de ez még simán változhat.

Ne aggódj,nem fogod elveszíteni.;)


Első voltam.

2011. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2011. júl. 6. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Álatlánosba 6.-tól 8.-ig vt egy barátnőm és mindig azt mondta h én vagyok a legjobbarátja meg minden, és most h elballagtunk nem az h nem foglalkozik velem de minden második héten azokkal van akikkel kb 1-2 hónapja van jóba előtte meg utálta őket, és engem egyszer se hivtak sátrazni meg semmi, ráadásul ott vtam velük mikor beszélték h kinél legyen meg ki mit hoz.. most megyek majd vele Balcsira ketten hát majd elválik mennyire tér észhez. De néha már én se sok értelmét látom annak h vele foglalkozzak. Ha neki nem é kellek, szeptől ugyis másik suli, 60-70km-re tőle.
2011. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!