Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és van egy olyan gondom, hogy nem jó az apámal a kapcsolatom.

Hét évesen elköltöztünk Pestről és egy kis faluba költöztünk ahol apum nem talált munkát és így Pesten kellett maradnia, hogy tudjon dolgzi. Viszont így csak hétvégenként ját haza, ami anyit tesz, hogy anyukám nevel jó formán.

És amikor apum haza jön hétvégén folyton csak dolgozik itthon is és rám és anyura már nem is fordít nagyon időt. Szinte mindig veszekszünk, ha nemugrok rögtön a szavára.

Szeretem őt és tudom, hogy most a munka az első, de mit tudnék tenni annak érdekében, hogy itthon ránk is szánjon időt és ne csak a veszekedés legyen az apukámmal lévő kapcsolatban?


Köszönöm előre is a választ!


14/L


2010. aug. 13. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj te beszélgetést kezdeményezni vele:)

Hátha talán megérti a probléma lényegét.Mondd el,hogy ez neked nem jó..stb.

És talán megváltozik a helyzet.Ennél többet nem hiszem,hogy tudsz tenni.

2010. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!