Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Kaki ügyben. Mit tehetnék,...

SOS Kaki ügyben. Mit tehetnék, hogy jobb legyen neki?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja tettem fel egy kérdést,hogy mit tudnék csinálni mert már most 11 hónapos kis fiam már 2 hónapja szenved a kakitól.

Nagyon keményem széklete volt és üvöltve és megfeszítve kakil(t).

Most már javult a helyzet mert már általában normális a széklete csak akkor nem tudom mért üvölt még mindig és fesziti magát.És nehezére esik neki kakilni.

Amikor feltettem 2 hónapja a kérdésemet kaptam egy olyan választ,hogy biztos benne maradt az a rossz élmény a kakiláskor és azért fesziti magat.De mikor mulik már el?

Segítenétek,hogy mit tehetnék,hogy jobb legyen neki?

Már mindent kipróbáltam amit csak lehetett és tanácsoltak,de semmi eredmény.

Ja és ma már kicsit véres is volt a széklete.

Orvos sem mond semmit.


2011. jan. 6. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
valoszinu serult a vegbel fala es az fajdalmat okoz neki(bar remelem nem)vidd el dokihoz mashoz ha a mostani tanacstalan es igyon sokat h ne legyen kicsit sem kemeny,amugy meg lehet az elmegy miatt is fel,az a jobbik eset.Esetleg kend be kis baba olajjal a vegbelnyilast hogy ne repedjen fel szekeleskor.
2011. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod.

Bekenem neki :)

És keresek másik dokit.

2011. jan. 6. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz hogy nem a babámnak, hanem, nekem volt ilyen problémám és hiába mentem a dokihoz nem mondott semmit csak azt hogy végbél repedésem van a kemény széklet miatt. Na most mivel szoptattam nem szedtem gyógyszert, hanem a gyógyszertárban kaptam DUPHALAC oldatot és azt ittam. Hozzáteszem csecsemők is ihatják, terhesek is, és szoptató anyukák is. Szóval ártani nem árt. És vastagon kentem Neogranormon krémmel. 3 nap alatt helyre hozott. Szerintem neki is fájdalmas a kakilás, és egy próbát megér!
2011. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a segitséget.

Veszek és ki próbálom.

Köszön még egyszer:)

2011. jan. 6. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Én emlékszem rád mikor ezt a kérdést kiírtad és én is ott voltam a válaszolók között!sajnálom a babádat,hogy ilyen nehezen kakil!

Én mindenképpen azt javasolnám,hogy keress másik orvost!!Ne hagyd annyiba mert ezt komolyabb következményekkel is beköthetitek és egy életre megmarad benne a rossz érzés!

majd írd meg légyszi lett-e változás!

Minden jót nektek!

2011. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó aranyos vagy.

Minden féle képp jelentkezem,hogy mire jutottam.

Aranyosak vagytok.

2011. jan. 6. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Javult már a helyzet? Hogy van a kisfiad?
2011. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Júj.

Szia.

El is felejtettem vissza írni.

Hát még nem az igazi de már nem olyan veszélyes.

Köszönöm szépen érdeklődésed. Aranyos vagy.

2011. jan. 15. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!