Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Nagyon megzuhant...

Mit tehetnék? Nagyon megzuhantam a sok egyedülléttől a babával. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Lányom 10 hónapos és gyakorlatilag az egész hetet kettesben töltjük. Az apukája csak reggel van vele, de már akkor is készülődik a munkába és este a fürdetésre (negyed kilenc) ér haza. Hétvégén is dolgozik, ma például egy holnapi határidős meló miatt éjszakázik. A nagyszülők távol élnek és tudom, hogy szükségem lenne egy kis egyedüllétre, de ez nem megoldható. Minden tiszteletem az egyedülálló anyukáknak, én ezt a helyzetet sem bírom. Ti hogyan oldjátok meg? Adnátok ötleteket?
2011. máj. 22. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős az érzés. Én is sokat vagyok egyedül a babával. Párom a hét 7 napjából 6 végig dolgozik. Mire hazaér hétköznap addigra a lányom alszik. Hétvégén ugyan ő fürdeti játszik vele de nem nagyon tudok sehová sem menni nélküle. Én azt szoktam csinálni, hogy baba mama klubba járok. Próbálok ismerkedni más anyukákkal. Te hol laksz?

Ha van kedved beszélgetni akkor írj nyugodtan.

2011. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 16. kerületben lakunk és kérdeztem a védőnőnket is, hogy van-e erre valami baba-mama klub, de nem tud ilyenről és a neten sem találtam. :(
2011. máj. 22. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!

16.kerületi vagyok

van a tímur utcában szerdánként zenebölcsi.1 órás,sok a kisbabás,tudnál ismerkedni.Fél 10kor kezdődik.De van az erzsébet-ligetben a varázsműhely,ott is van babás program hetente.

2011. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kicsit tovább jössz Csömörre ott pedig van babaklub ,babatorna és ilyenek !
2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!!Én is 16.kerületi vagyok!!és kb.ugyanez a helyzet!!!Ha gondolod,egyszer találkozhatnánk!16 hós a lányom!!!
2011. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg ha gondolod, tudom ez messze van tőled egy kicsit de az lll baba mama klubba járok én minden hónap második csütörtökén van fél 10től 12ig sokan vagyunk ott tudod etetni tisztába tenni. De ha szeretnél velem is találkozhatsz bár nekem 6 hónapos a lányom, de megbeszélhetünk valahol egy találkozót.

Remélem tudtam neked segíteni. De itt bárkivel szívesen találkoznék aki gondolja és nagyon sokat van egyedül a babájával. :)

2011. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Érden lakom, a kisfiam 5 hós...én is nagyon szívesen találkoznék bárkivel, szerintm jó ötlet lenne egy olyan találka, ahol mindannyian ott vagyunk! Ha van kedvetek hozzá, írjatok privit és megbeszéljük, remélem ezzel tudok Neked is segíteni kedves Kérdező!!
2011. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak! A délelőtti foglalkozásokkal csak az a baj, hogy a lányom még kétszer alszik, kb. reggel kilenctől másfél órát (öt-fél hatkor kel) és kettőtől szintén másfelet, ezért nagyon nehéz akárhová is eljutni. :(

Kedve 16. kerületi anyuka! Ti merre felé laktok?

2011. máj. 23. 09:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!!!!23:06-os vagyok!!Mi az Erzsébetligeti Színháztól kb.5 percre lakunk!!!Én is szívesen találkoznék bárkivel!:)Néha olyan jó lenne kimozdulni!!!
2011. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne akkor, ha összehoznánk egy Margit szigeti sétát vagy olyan helyen ahol mindenkinek jó lenne?

Olyan szívesen ismerkednék anyukákkal akivel esetleg össze tudnánk futni és egyet sétálni. :)

Remélem összejön ez a tali. :)


Kedves kérdező!

Tudom nehéz de például a délutáni alvásnál ellehetne menni sétálni. Nem tudom, hogy babakocsid van-e vagy hordozod, de az biztos, hogy mind kettőben tud pihenni. Mi is nagyon sokszor úgy tudunk csak elmenni, hogy a picim alszik. Lányom mindig akkor szokott a legjobbakat durmolni amikor sétálunk. Szinte azonnal elalszik benne. Ami az egészbe kényelmetlenséget tud okozni, hogyha szoptatsz és nem mindenhol tudod megtenni ezt. De én ezt úgy oldottam meg, hogy olyan helyen voltunk ahol a közelben van egy hely ahol megtudom etetni. Vagy nagyon közel vagyunk a lakásunkhoz. Tapasztalat van egy baba mama csoport amiről ma reggel 8 körül már írtam ott mindig élénken figyel és amikor jövünk haza nagyon jókat durmol. :) Tudom milyen érzés én is nehezen indulok el de muszáj. Én arra szoktam figyelni, ha délelőtt ügyeket kell intéznem akkor a délutáni alvása az ágyában legyen vagy fordítva. Próbáld meg, hogy minden nap egy picit elmész vele sétálni.

2011. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!