Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? Nagyon megzuhant...

Mit tehetnék? Nagyon megzuhantam a sok egyedülléttől a babával. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Lányom 10 hónapos és gyakorlatilag az egész hetet kettesben töltjük. Az apukája csak reggel van vele, de már akkor is készülődik a munkába és este a fürdetésre (negyed kilenc) ér haza. Hétvégén is dolgozik, ma például egy holnapi határidős meló miatt éjszakázik. A nagyszülők távol élnek és tudom, hogy szükségem lenne egy kis egyedüllétre, de ez nem megoldható. Minden tiszteletem az egyedülálló anyukáknak, én ezt a helyzetet sem bírom. Ti hogyan oldjátok meg? Adnátok ötleteket?
2011. máj. 22. 18:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is 16. kerületi vagyok, a fiam 17 hónapos. Mi az Erzsébetligetbe járunk sétálni vagy játszóterezünk. Ott azért lehet egy-két szót váltani mindig anyukákkal. Nem mindig van kedvem beszélgetni, de ez van:-)

2011. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!