Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szilveszter! Miért ilyenek...

Szilveszter! Miért ilyenek velem?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szilveszterkor szeretnék elmenni egy buliba.. (iskolában lesz)

Eddig szilveszterkor soha nem voltam buliba, mindig barátnőimmel voltam, vagy elmentünk ide-oda , de nem buliba! És most szerettem volna buliba menni, így hát mondtam anyának, hogy szeretném karira azt kérdni, hogy elengedjen.. Mondta, hogy szó sem lehet róla.. Eléggé rosszul esett.. Mert általában meg lehet vele beszélni dolgokat,de ezt nem.. Pedig nem tarthat örökké a "száranyai alatt". én is egyre idősebb leszek, stbstb...

És szinte "mindenki" ott lesz, akit ismerek...

De amúgy éreztem, hogy nem fog elengedi :/ Szóval arra gondoltam, hogy elmegyek a tudta nélkül.. tudom NEM szép dolog.. De szinte soha nem megyek sehová, most az évbe egyszer had érezhessem már magam jól a barátaimmal :) Remélem értitek mire gondolok..

De azért jobban örülnék neki, ha elengedne

Mit mondhatnék neki, hogy elengedjen?!


15/L


2010. dec. 24. 10:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igen.. :)
2011. jan. 9. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!