Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szilveszter! Miért ilyenek...

Szilveszter! Miért ilyenek velem?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szilveszterkor szeretnék elmenni egy buliba.. (iskolában lesz)

Eddig szilveszterkor soha nem voltam buliba, mindig barátnőimmel voltam, vagy elmentünk ide-oda , de nem buliba! És most szerettem volna buliba menni, így hát mondtam anyának, hogy szeretném karira azt kérdni, hogy elengedjen.. Mondta, hogy szó sem lehet róla.. Eléggé rosszul esett.. Mert általában meg lehet vele beszélni dolgokat,de ezt nem.. Pedig nem tarthat örökké a "száranyai alatt". én is egyre idősebb leszek, stbstb...

És szinte "mindenki" ott lesz, akit ismerek...

De amúgy éreztem, hogy nem fog elengedi :/ Szóval arra gondoltam, hogy elmegyek a tudta nélkül.. tudom NEM szép dolog.. De szinte soha nem megyek sehová, most az évbe egyszer had érezhessem már magam jól a barátaimmal :) Remélem értitek mire gondolok..

De azért jobban örülnék neki, ha elengedne

Mit mondhatnék neki, hogy elengedjen?!


15/L


2010. dec. 24. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én így még rosszabban érezném magam, hogy becsaptam, meg minden.. És így nem tudnék jól szórakozni, mert bűntudatom lenne, és félnék, hogy rájön, és hogy jajj, ha felhív mit mondjak...meg ilyenek.

Szerintem próbáld meggyőzni ész érvekkel!!

14/L

2010. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az egyik barátnőm 20 éves és nem jöhet velünk szilveszterezni, mert az anyukája szerint ez is egy családi dolog. egyébként is szigorú az anyukája, de a lány barátja mindig meg tudja győzni. de ez most olyan dolog, amiről nem lehet :(

15Ł (az én szüleimet nem érdekli, hogy hova megyek, és néha ez is lehet rossz...)

2010. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A tudtuk nélkül ne menj el, ha kiderül valószínű tényleg nem fognak többet sehova elengedni, ezzel csak bebizonyítod jól tették, hogy nemet mondtak, mert méltatlan vagy a bizalmukra. Tényleg próbáld meggyőzni őket, jó barátnőd esetleg akinek a szüleit is ismerik, beszéljen azokkal, hátha akkor megenyhülnek. Ajánld fel, hogy rendszeresen hazatelefonálsz, hogy minden ok, vagy elmennek érted, stb...
2010. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha anyád nem enged el, akkor nem enged el. Ha eldöntötte, akkor akármit ígérgetsz meg könyörögsz, nem fogja érdekelni, ez tény.

De ha iskolában lesz, akkor mondd, hogy lesznek felügyelő tanárok, nem lesz alkohol se semmi, csak bulizni meg táncolni szeretnétek és Otthon leszel mittomén 1-re, fél2-re.

2010. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!én már anyuka vagyok,tehát megértem a szüleidet!hidd el hogy csak az az egy oka hogy nem akarnak elengedni hogy nagyon féltenek,mert ezen az éjszakán van a legtöbb baleset,alkohol mérgezés,túladagolás stb..

én a helyedben leülnék vele és nyugisan nem hisztizve megkérném még egyszer!elmondanám neki hogy megértem és hogy tudom hogy csak engem félt de értse meg hogy ez neked nagyon fontos lenne!mondd meg hogy vigyenek el ők és jöjjenek is érted ha akarnak és ha kell felhívod őket óránként és add meg még egy barátnőd számát is hogy ha téged nem érne el akkor őt hívhassa!szerintem így tutira belemennek!de ne menj el a tudtuk nélkül mert akkor tényleg soha nem fognak elengedni,ellenben ha most így menni fog akkor legközelebb talán egy kicsit lazábbak lesznek mert tudják hogy igazat mondasz nekik és megbízhatnak benned!sok sikert!

28/l

2010. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó :)

Ma leültem vele szépen nyugodtan, és mondtam, hogy óránként, ha kell FÉLóránként felhívom, jöhetnek értem, bnöm számát tudja...

De mondta, hogy ő erről nem szeretne beszélni ...

Amúgy oké, ha lesz gyerekem, lehet énis nagyon fogom félteni, de szilveszterkor szerintem elengedném....

2010. dec. 24. 21:43
 7/11 anonim válasza:
32%

ha ilyen az anyád én a helyedbe már rég elkezdtem volna lázadni...tavaly szilveszterre egy hónapig győzködtem apámat h elengedjen az osztálytársamhoz egy nyamvad kis buliba ahol még PIA !!? sem volt(8.os vtam)...:S....a mamám győzte meg és buli eőtt egy órával mondta hogy elmehetek...köszi mama=D am meg ha nem enged el akk menj el engedély nélkül...énis mentem már el így buliba és eléggé szigoruan fogtak...idén simán elengednek..:)barátnőmnek lesz bulija az általános iskolás haverokkal

14 Ł

2010. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Egyszer élsz szóval... nem fog összedőlni a világ ha 1x elmész... legfeljebb szobafogság vagy hasonlók... de neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb.
2010. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én szilveszteri bulijaimból kiindulva, én se fogom elengedni a gyerekemet...
2010. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a végén, elmentél?
2011. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!