Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 10 éves "nagylánynak" jó...

Egy 10 éves "nagylánynak" jó karácsonyi ajándék lenne ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Hercegnős ajándékcsomag ami tartalmaz egy tudfürdőt,egy mosakodó habot,egy fésülést könnyítő sampont és egy varácstollat.szerintetek örülne neki,vagy már nagylány hozzá?
2010. nov. 24. 15:21
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

én nem vennék neki. az én tesóm 11éves és kért parfümöt az egyik mamánktól(2o€). avonból rendeltük, le is jött és már meg is bánta, hogy nem valami játékot kért.

most karacsonyra vettem neki kémiai laboratóriumot(játék-lombikok,kémcsövek,HCl stb..) anyujéktól telefont, ágyneműt(manchester united),ruhákat stb-t kap.. tavvaly bútorokat és laptopot kapott.akkor aztmonta, hogy ennél jobb karácsonya még nem volt. most a másik mamától is játékot kap.tavvaly ezüst függőt kapott. déditőlmeg ruhákat szoktunk,de most mikroszkópot kap.

persze ezek drágább ajnándékok, de szerintem sokkal jobban örülne valami kisebb játéknak, mint drogériának.

2010. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!