Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 10 éves "nagylánynak" jó...

Egy 10 éves "nagylánynak" jó karácsonyi ajándék lenne ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Hercegnős ajándékcsomag ami tartalmaz egy tudfürdőt,egy mosakodó habot,egy fésülést könnyítő sampont és egy varácstollat.szerintetek örülne neki,vagy már nagylány hozzá?
2010. nov. 24. 15:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
játékot kap a szüleitől meg a testvéreitől bőségesen,tavaly könyvet kapott,és nem kényszermegoldásnak gondoltam,csak megláttam egy újságban és megtetszett.hát Én nem tudom hogy mennyire örülne ha csokoládét kapna karácsonyra.
2010. nov. 24. 20:04
 12/31 A kérdező kommentje:
ja,és Én pl örültem volna ilyesminek is ennyi idősen,mondjuk nem is voltam egy elkényeztetett gyerek,és a sajátjaim sem azok,bárminek örülnek még a hasznos és praktikus dolgoknak is,pedig még nincsenek 10 évesek.
2010. nov. 24. 20:07
 13/31 anonim ***** válasza:
Én örültem volna neki...:)Azon túl hogy a hercegnős cuccokért nem voltam annyira oda.
2010. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

én 10 évesen dobtam volna ki az ilyet az ablakon.:D valahogy sose kötöttek le ezek a lányos dolgok.most is focit meg forma-1-et nézek.:D

Ha őt érdekli a dolog akkor vedd meg neki,de szerintem egy könyvvel jobban jár,mert azt betudja vinni a suliba és nézegetheti a barátnőivel:)

13/L

2010. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
55%
Én a szavaidból úgy veszem ki, hogy szerinted jó ez az ajándék. Rendben. egy-ketten megerősítettük ezt - én nem ezek közé tartozom, én nagyon nem örültem volna ennek, szintén röpült volna ki az ablakon. - De, ha szerinted ez egy tökéletes ajándék, akkor miért veszed durvábbra a hangsúlyod [legalábbis én ezt érzékelem], amikor valaki azt mondja,hogy ő neki nem tetszett volna? Ha tetszik neked, és szerinted jó, vedd meg. Az ünnepkor meg úgyis kiderül, hogy tetszeni fog-e neki, vagy sem. Ha meg nem, akkor is megvigasztalódik azzal a rengeteg játékkal, amit a többiektől kap.
2010. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
nem vettem durvábbra a hangsúlyom,igen Én úgy véltem hogy ez neki való lenne,Ti is elmondtátok a véleményeteket hiszen erre voltam kiváncsi és Én is elmondtam az enyémet.látod,van olyan lány akit a foci érdekel,a keresztlányom nem ilyen,és igen,azok a lányok akik szintén 11 évesek és azt irták hogy örülnének neki feltételezem hogy hasonló kaliberűek lehetnek mint az Én keresztlányom.egyébként nem volt még arra példa hogy ne örült volna őszintén az ajándékunknak,pedig volt már hogy hasznosat kapott és nem játékot.ez neveltetés és felfogás kérdése szerintem.köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 24. 21:46
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem miért kell rögtön visszaszólni másnak, aki leszólja az ajándékot meg elkényeztetettnek nevezni. 10 évesen is meg most is vágnám ki a fürdőbe a kicsomagolás utáni lendülettel. Van egy rakás kreatív vagy szórakoztató és egyben hasznos ajándék, nem értem miért tisztálkodócsomaggal kell egy 10 éves szemét kiszúrni. Csak mert "hercegnős"...

És igen, inkább örülök egy jó csokinak, mint tusfürdőnek karácsonykor...

2010. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Én a témát lezárom,a véleményemet leírtam,a válaszokat pedig megköszöntem!
2010. nov. 24. 22:00
 19/31 anonim ***** válasza:
Én ennyi éves vagyok, és én egyáltalán nem örülnék neki... Én megbeszélem anyával apával, h mit akarok... Pl karácsonyra új nintendo-t kapok, de sztem ti ne ilyet vegyetek, hanem elmentek mittomén a tescoba és ő kiválaszt vmit. Sok sikert kíván: Katuska ^^
2010. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Hát én 10évesen ezen már túl voltam! Azt te látod, hogy mennyire gyerek még, de egy most(kb.)4-5-es(én 5.es voltam)lány nem hiszem, hogy ez a kategória...Az unokatesóm is ennyi, de azért... Bár ez a hajdolog jó ötlet, csak mondjuk ne hercegnős hanem mondjuk vmi mesefigurás legyen..De egyébként aranyos ötlet!:)

12/L

2010. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!