Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 10 éves "nagylánynak" jó...

Egy 10 éves "nagylánynak" jó karácsonyi ajándék lenne ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Hercegnős ajándékcsomag ami tartalmaz egy tudfürdőt,egy mosakodó habot,egy fésülést könnyítő sampont és egy varácstollat.szerintetek örülne neki,vagy már nagylány hozzá?
2010. nov. 24. 15:21
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Hát, nem tudom, 11 éves vagyok, én már vagy 2 éve nem kaptam hercegnős cuccokat (nem is akarok). Én nem örültem volna neki 10 évesen, bár ez ízléstől függ :P
2010. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én ugyan különbözök a korombeliektől, túl fiús vagyok, mert van egy tizenhat éves bátyám, meg alapból is gyűlölöm az ilyen lányos játékokat.

Ha én meglátnék egy ilyet a karácsonyfa alatt, akkor rohannék ki a világból.

(tizenkét éves vagyok)



Fenyves Asztrid

2010. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Roxi96 ***** válasza:
48%

Sziasztok!

Én 16 éves vagyok és emlékszem, hogy mi már azért nem a hercegnős szinten voltunk!

de nem is a mesefiguráson!

szerintem kezeld kicsit nagyobbansan és vegyél neki(ha tudod a méretét)akkor egy csőnadrágot.

vagy például egy csini parfümöt!

de ha ezek szerinted túl nagyosak akkor vegyél neki egy plüssöt.

2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Ruhát venni nem túl jó tipp, mert könnyen mellé lehet fogni színnel, mérettel, ízléssel. Én csak az unokatesóimtól kapok ruhát, mert az unokanővérem csak 8 hónappal idősebb, bár nekik is nehéz, mert imádják a rózsaszín csili-vili dolgokat, én meg inkább fekete cuccokat veszek, de a csőnadrágot kerülöm...

Ja és még 1 kérdés: Hogyan lehet egy parfüm csini? A másik meg plüsst, nem plüssöt.


2. oldalon válaszoltam.

2010. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
én most így 18évesen is örülnék neki..
2010. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én 10 évesen utáltam a hercegnőket...xDnem tudom mért...

én ilyenkor inkább "felnőtt"tisztálkodószereknek jobban örültem...xDez a palmolive ilyesmik...:Dde lehet hogy neki majd bejön...xDamm 12/L

2010. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
előző vagyok...én is megbeszéltem anyuékkal h mit kérjek én is egy új nintendo dsi xl-t kapok...:)de az lenne a legjobb hogyha elvinnétek valahova és ő választaná ki az ajcsit...:)
2010. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz magadnak ajit választani!:S de ha megmondod és megveszik az azért jobb, mert megvan az a "meglepetés" hogy mondjuk kék pólót kaptál, de lehet, hogy te a zöldet nézted ki, de ez még jobb vagy ilyesmi...Már válaszoltam :)
2010. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene...nem is tetszett volna.Kb annyi idős koromban emlékszem,hogy kaptam egy Barbie baba alakú dobozban tusfürdőt és megrohadt az udvaron..:$$$annyira nem kellett..pedig krva drága lehetett..
2010. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
mindenki megnyugtatására,maradtunk a Puzzle-nél.szeret kirakózni,az pedig kortalan szórakozás.mégegyszer köszönöm a rengeteg hozzászólást!
2010. dec. 14. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!