Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 és 12 éves lányoknak mi a...

14 és 12 éves lányoknak mi a legideálisabb karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
A férjem keresztlányainak szeretnék nem túl drága ajándékot venni, de teljesen tanácstalan vagyok hogy mi a korukhoz a leginkább megfelelő!Tippek?
2010. okt. 18. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

valami nagyon aranyos kiegészítő (fülbevaló, nyaklánc, karkötő, sál)? nézz be ide: www.betly.hu

napló, könyv

hírtelen ennyi

2010. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Hát az attól függ,hogy a normál 14 és 12 évesre gondolsz vagy a mostanira?Mert ha a mostanira,akkor ruha,cipő,táska,kozmetikai cuccok,smink,ékszerek,divatos elektronikai dolgok (mp3,mp4,mobil,hajvasaló)


Ha a normálra gondolsz,akkor könyv,ruha itt is jöhet,ékszer is a nagyobbnak,a kicsinek még jöhet baba vagy ilyesmi,aztán társasjáték,zenei cd-k,dvd-k,napló és stb.

2010. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

10:10

Azért egy mp3-4 vagy egy hajvasaló nem tartozik a nem túl drága kategóriába:D

2010. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A mobilról ne is beszéljünk.
2010. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
oks...bocs...nekem nincs sem mp3 sem mp4 hajvasaló viszont van 2-3 ezerért is!Nem vagyok tini,tehát csak egy támpontot tudtam adni!Ha valami nem stimmel,akkor azért bocsánat! :)
2010. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt hozzátenném, hogy már nem "menő" az MP3 és az MP4, amióta van MP5 és iPod. Bár ezek se tartoznak az olcsó kategóriába, sőt. A másik meg, hogy hiába a "normálisakhoz" tartoznak a lányok, 12 évesen már tuti nem babázik egy (kis)lány. Kozmetikum meg egy átlagos gyereknek is kell.

Tippek:

-Poszter, ha tudod a kedvenc előadújukat

-Kisebb fajta tükör (asztali)

-Füstölő

- Gyertyák

- Napló

- Van olyan cucc, ami ilyen leckefüzet-szerűség és az elején írhat az osztályáról, barátairól, magáról, stb., utána leckefüzet rész van, minden 4. héten egy horoszkóp és minden 2 lapnak (szóval az egy oldalon lévőknek) ugynaolyan mintája, a következő 2 lapon változik. Ilyet vettem a barátnőmnek, nagyon szereti. 2000 Ft körül volt.

-Valami csini ruha

-Kiegészítők az ízlésükhöz igazítva

-Édesség

-Mágneses nyaklánc (aminek a "gyöngyei" mágnesesek)

-Számítógépes játékok (Pl. Sims)

-Kulcstartó

-Pénztárca

-Ékszertartó doboz

-Retikül

Remélem tudtam segíteni így, hogy semmit sem tudunk a lányokról. =)

2010. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én a legjobban a könyvnek örülök - akár - minden mennyiségben
2010. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 éves vagyok. Nagyon szeretem, a könyveket, annak mindig örülök, és a fülbevalóknak is, a színes körömlakkokat is szeretem.

Kb. mennyi pénzt szánsz rájuk?

2010. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 12 vagyok, ilyesmiknek örülnék:

Kézzel díszített tükör/ládikó

Könyv

Sulinaptár

Különleges körömlakkok


Remélem tudtam segíteni :)

2010. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
12/f vagyok, de én könyvek minden mennyiségben...(Bár az intelektualitásom mellett...)
2010. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!