Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 és 12 éves lányoknak mi a...

14 és 12 éves lányoknak mi a legideálisabb karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
A férjem keresztlányainak szeretnék nem túl drága ajándékot venni, de teljesen tanácstalan vagyok hogy mi a korukhoz a leginkább megfelelő!Tippek?
2010. okt. 18. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 vagyok, én nagyon örülnék, ha együtt mennénk el és vennénk nekem x összegért valamit a papírboltban, amit én választok, imádom az írószereket. Pl. sztem ez mindkettőnek jó, mert ki nem örül a szép, vastag, díszes, különleges, tasakos anyámkínja füzeteknek, a csillogós tollaknak.


Az sem elhanyagolható szempont, hogy ha veszel két vastag füzetet gyerekenként, az max. négyezer forint és sokkal többnek hat, mint amennyi valójában, mert nagy a térfogata.

2010. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én 13 vagyok, és a táskának nagyon szoktam örülni..de szerintem vehetsz vmi kozmetikai csomagot is :)
2010. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

12 eves a hugom es szereti ha arclemosot arckremet maszkot vagy arcradirt kap tolem.

Nem festi magat, de azt szereti, ha szep a bore es latszik, hogy ad magara.

O trendi lany de nem divatmajom.

2010. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
#2 Mi az, hogy mai meg, hogy normális? És egy "normális" 12 éves lány se babázik, mert abból már kinőtt. Bocsi az off-ért.
2012. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kusztván Zsófi válasza:
91%

Én nemsokára 12 leszek

-könyv

-napló(lehet saját készítésű is)

-ruha

-tolltartó

könyvekből 16 éveseknek ajánlott ugyan de Cassandra Clare:A Végzet Ereklyéi nagyon jó könyv 5 része van

2014. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
47%

12 éves vagyok én Pl.: nagyon örülök

=Ásványoknak

=Adidas,converse,nike cipőnek.

=bőrdzsekinek legmenőbb a fekete

=nem vagyok nagy könyvmoly de szeretem az angyalokról meg a.démonokról szóló könyveket meg filmeket ez a természetfeletti dolgok valahogy nagyon megfognak.

=a többségnek van kedvenc Youtube videósa. És a.neten lehet venni ilyen videós cucokknak . Biztos örülni fog.

=vannak ilyen boltok a neten is ahol saját pólót vagy pulcsit tudsz.készítettni. ez is nagyon menő szokott lenni.


Meg már most a mai gyerekek nem nagyon a kényelmet.nézik hanem hogy mi a COOL(menő)

2016. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!