Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 10 éves "nagylánynak" jó...

Egy 10 éves "nagylánynak" jó karácsonyi ajándék lenne ez? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Hercegnős ajándékcsomag ami tartalmaz egy tudfürdőt,egy mosakodó habot,egy fésülést könnyítő sampont és egy varácstollat.szerintetek örülne neki,vagy már nagylány hozzá?
2010. nov. 24. 15:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen én szerintem oda lettem volna az ilyentől.

Rokon vagy? Én mindig megbeszélem az anyukával, ha gyereknek akarok ajándékot venni.

2010. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni fog neki:)Én örültem volna ennyi idősen.
2010. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ajándék,az én 10 éves keresztlányom is hasonlót fog kapni :)
2010. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
0%
Mégcsak 10 éves, de már máris tizenév végi dolgok érdeklik?
2010. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én nem gondolnám hogy ez tizenév végi dolog.pl a göndör haját most is fésülés könnyítő samponnal kezelik,a hercegnős dolgok pedig eddig is érdekelték,tisztálkodni a 10 évesek is szoktak...nem?köszönöm a válaszokat!a keresztlányomnak lesz egyébként.
2010. nov. 24. 15:42
 6/31 anonim ***** válasza:

Hát én sajna most sem tudom, hogy az unokahúgomnak mit vegyek karácsonyra... 10 éves lesz januárba.

A hercegnős dolgok nála is bejönnek:) Szóval biztos nem nyúlsz mellé:)

2010. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet. =) Nem is dedós, max. nem illene 12nél idősebb lánynak, mert hercegnős. Én még most is örülnék neki, igaz az az 1 év nem olyan sok idő. :P

11/L

2010. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%

uhh nehogy! én már 8 évesen cikinek tartottam és nem tizen év végi dolog hanem sztem lexarja a sampont meg a fürdő habot v mi a francot :S inkább ha már vmi hercegnőset veszel vegyél neki csokit vagy ha neki ez jön be akk vmi mini játék figurát de ne ilyeneket!

11/l

2010. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
na,kezdtek összezavarni!de hogy tükröződik hogy mindenkinek milyen más az ízlése...az egyik 11 éves lánynak tetszene mint ajándék a másiknak egyáltalán nem....azért még mindig ugy gondolom hogy a keresztlányomnak tetszene,meg amugy is mindent megkap a szüleitől,tehát a frinc franc játékok kilőve.....ez a csomag pedig még praktikus is.
2010. nov. 24. 18:30
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Én 10 évesen marhára nem a "praktikus" dolgoknak örültem. Inkább csoki, könyv, film, játék, plüssállat meg lego. Pedig lány vagyok. Most se örülnék ennek igazából. Inkább adják rá a rászánt pénzt, de az ilyen ajándék sablonos és teljesen kényszermegoldás. Kb. mint a bögre, csak rosszabb.
2010. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!