Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jó ajándék ez egy...

Szerintetek jó ajándék ez egy 13 éves lány számára?

Figyelt kérdés

Ma megyek a barátnőm bulijába, most lett 13 éves. Ezt vettem neki:

2 rotring

1 dísz, amit pl. belelehet tenni a virágcserépbe

1 szett: 1ceruza, 1 vonalzó, 1 hegyező, 1 radír

1 képeslap, amin 2 maci van lufival, és ha kinyitjuk, zenél.Beleírtam, hogy boldog születésnapot kívánok, meg a dátumot.


Mikor még nem tudtam, hogy lesz bulija, vettem neki egy doboz csokit, amiben pici mars, snickers, bounti szeletek vannak.Aztán kaptam meghívót, és nem akartam üres kézzel menni. Igazából ezeket anyukám vette. Szerintetek örülni fog neki? Tavaly egy kulacsot kapott tőlem, amin egy zebra volt (nicis).


2011. febr. 12. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én örültem volna neki ennyi idősen, de attól függ szereti-e az ilyen "ápiszos ajándékokat" (van aki a 25. szagos színes zselés tollnak is örül, de aki nem ilyen az nem biztos, hogy értékeli.
2011. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Remélem, örül majd neki, meg elég szegények, az írószereiből körülbelül 2-3 olyan van, ami nem törött, vagy valami. A táskájának a csatjai is elvannak törve, és kivan bolyhosodva a táska :S Tehát szerintem jól jön majd.

2011. febr. 12. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti örülni fog neki. :) Én is szeretek írószereket kapni, 13 évesen is tuti tetszett volna.
2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 1 évvel vagyok idősebb nála[tok], és hát se tavaly, se idén nem nagyon örültem volna neki. De csak azért mert millió rotringom, ceruzám, vonalzóm, radírom, hegyezőm, stb...-m van.

De mint írod szegények, és ő nem nagyon van elhalmozva ezekkel, tehát szerintem jól fog jönni neki, és örülni fog. :)

2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó.

én nem azzal törődök,hogy mit kapok,az is elég,ha már gondolnak rád.Meg sokkal jobb,mint egy szobor.x

2011. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem nincs sok ilyesmi cuccom, de nem nagyon örülnék neki..illetve ha aranyos akkor igen :D Bár nem az a lényeg, hogy mi hanem hogy kitől =) szóval azért...én is örülnék neki :D szóval a lényeg hogy örülni fog neki :D ja és majd azért meséld el örült-e. 13/L
2011. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
szerintem elég gyerekesek.Mondjuk 13 évesen ez is jó.
2011. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki :D az ilyenekből sosem elég :) hasznos ajándék :). Gázabb lenne, ha vettél volna neki valami műanyag szobrot, plüssállatot vagy egyéb giccses felesleges ajándékot. :)
2011. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat! Az egyik válaszoló írta, hogy gyerekes. Igazából talán én inkább ékszert vettem volna, de anyukám vette meg, és nem akartam azt mondani neki, hogy én nem ezt vettem volna, de hát így alakult. Egyébként szinte mindenki más ékszert vitt, és azért azt mondta, hogy örül neki, de szerintem az ékszereknek jobban örült. Nem tudom, én örültem volna, de ő olyan "nagylányosabb" mármint, úgy viselkedik.
2011. febr. 12. 19:44
 10/10 anonim válasza:
100%
miért 13 évesen nem kell felnőtesen viselkedjen akkor még legyen gyerek.
2011. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!