Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednètek a majdnem 14...

Megengednètek a majdnem 14 èves lànyotoknak a köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Van időpont foglalva.

Èn nem vagyok ellene, de azèrt kívàncsi lennèk a vèlenènyekre.

A lanyomnak csak fülbevalója van. Ez lesz az első, remèljük utolsó piercing.

Most 167 centi magas, màr 1 ève nem nőtt, szerintem nem lesz gond, hogy nyúlni fog a bőr.


tegnap 12:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
66%
Még korai. Én is laza vagyok, de az NAGYON korai! Azt se feledd, hogy az első engedékenység után általában jön a többi kívánság... Fülbe több is, száj, orr... aztán műköröm, tetkó, hajfestés... aztán nem kérdezi meg, csak összegyűjti zsebpénzből és úgy jön haza...hidd el... a könyörgést fogod hallgatni attól a naptól. Zárd rövidre most még ezt a témát. (Három kamaszlány anyukája)
tegnap 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
27%
Nem, már nem is divatos egyáltalán. Volt ennek nagy trendje 20 éve, én most már kifejezetten cikinek tartom, kb mint a r*bancrendszám. Akkor inkább legyen még egy fülbevalója.
tegnap 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem
tegnap 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Azert durva mennyien felnek egy fulbevalotol csak kicsit lejjebb. Meg hogy mennyi sztereotipia el a piercinggel kapcsolatban. :D aztan ha tetovalast akar? Meg festi majd a hajat? 18 évesen mikor meg mar felnottnek kene lennie akkor hol lesz ideje ilyen hulyesegekre hogy szines haj meg sok fulpiercing?
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
77%

Én fülbevalót sem aggattam bele.


Úgy voltam, hogy majd ő eldönti, hogy akar-e, ha nagykorú lesz.


Nálunk fülbevaló nélkül is mindenki tudta s tudja, hogy lány. :D


Egy 13-14 éves gyereknek semmi szüksége piercingre és pláne nem azért, mert a többieknek már van....


Ezt követi majd a tetkó, a szemgolyófestés meg a többi hlyeség, amit az unatkozók kitalálnak?!

tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
81%

Én hamarabb engedném a köldökébe, mint az orrába. Viszont tesizik.. aktívan, heti 5x, talán sportol is.


Mennyire önállóan tudná ezt ki-be rakosgatni? Sokat késik? Nyilván nem tesizhetne vele. Megsérülhet, a fülét nem használja semmire és nem mozog, sőt, el is van takarva, addig a köldök nyújtásoknál, kosárnál.. Lógós fülbevalónak sem örülnék a suliban.


Megmondanám neki, hogy akkor lehet lyuk rajta, ha már nem mozog napi szinten.. kosarazás, talajtorna.. nem kell oda semmi.


A fülébe engednék lyukat most is, de egyik sem lehet lógós fülbevaló, csak tesimentes napokon. Akár két-három lyuk is lehet ott, aztán ha nem tesizik annyit, akkor lyukaszthat a hasára is pluszban, arcra viszont nem engedném 18ig. Utána már mehet neki, amennyit gondol.

tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
80%
A majdnem 18 évesnek sem engedném.
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy is milyen szalon, ahol 13 éves gyereknek szúrnak?
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Tesi óràn le kell ragasztani, ennyi. De amugy szerintem tesi óràn hamarabb szakad ki a fülből mint a köldökből , ami ruha alatt van.

Nekem is vannak ismerőseim akik a làny gyereknek pici korban nem lyukasztattak fület. Èn olyat mèg nem làttam, hogy egy làny ellene lenne,max fèlelemből. Viszont az a stressz ès fèlelem amivel jàr mondjuk 8-9 èvesen, hogy oda merjen àlnni...Nagy bàtorsàg kell hozzà.Èn örülök, hogy babakorban meg lett csinàltatva a lànyomnak.


Erre a köldök piercingre mèg alszunk egyet.

tegnap 20:18
 40/44 A kérdező kommentje:
De amùgy jön vissza a divatba megint. Nemrèg olvastam róla.
tegnap 20:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!