Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit szólnátok ha 17...

Szülők, mit szólnátok ha 17 éves lányotok bejelentené szeretne köldök piercinget? Megengednétek?

Figyelt kérdés
Már sokszor beszéltük a lányommal hogy szeretne majd tetkót és piercinget is. Jelenleg egyik sincs neki de ma reggel bejelentette szeretne piercinget még hozzá a köldökébe. Gondolom mivel még nincs 18 az én beleegyezésem is kell. Ti megengednétek?
2015. jún. 8. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én igen. Ha nem tetszik neki vagy megunja, majd kiveszi. Fontosnak tartom, hogy olyan helyre menjen, ahol elkérik az aláírásom, sőt, ha kell anyagilag is beszállnék, hogy tisztességes, tiszta, rendes helyen csináltassa meg. Ez a legfontosabb, szerintem.
2015. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, el is kísérném
2015. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Megengedném. Egyrészt ,mert az ő testéről van szó és a piercinget bármikor ki tudja venni, még ha a későbbiekben meg is unja majd,hiszen a helye beforr :)

Ha tetoválásról lenne szó,abban az esetben mondanám neki,hogy várja meg a 18at.

Szóval igen..részemről nem lenne akadálya :)

2015. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))

Én is kifizetném és elkisérném :)

Nekem is van köldök piercingem és tetkóm is szóval lehet tőlem látta, de odaszeretném vinni ahol nekem csinálták.

2015. jún. 8. 13:55
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Félve nyitottam meg a kérdést, mert azt hittem, hogy habzószájú ősanyák írnak majd akik "tejóéletszűzmária" felkiáltással a kérdező fejét veszik. Jó látni, hogy ennyi értelmes felvilágosult anyuka van!! 😉

Ugyan ezt tudnám javasolni! Csak olyan helyen ahol kell az engedélyed vagy el kell hogy kísérd. A piercing kivehető, a tetoválásra lehet azt mondanám, hogy mivel reltive nehéz lekaparni csak akkor ha valami komoly jelentőséggel bír!

2015. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Piercinget szívesebben megengedném, mint a tetkót. Egy megbízható, higiénikus helyen semmi perc alatt megcsinálják szerintem, és később szinte nyom nélkül eltávolítható, ha például a harmadik szülés után már annyira szeretné hangsúlyozni a hasát...
2015. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 évesen csinàltattam. Nem tudtak otthon róla egy darabig. Mai napig megvan.29/N
2015. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
megengedném.
2015. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 16 éves koromban lett, 1-2 fülbevaló is durvábban néz ki mint a köldök piercing amit ráadásul nagyon könnyű elrejteni.

Ja esetleg aggódsz érte győződj meg hogy jó helyre megy, ahol én csináltam ott az idióta nő állva szúrta, ha ott én elájulok komoly baj lehetett volna belőle de a normális helyek ezt nem csinálják. Ha fél akár el is mehetsz vele, nem ciki, utána jobb is ha vele van valaki, egyesek hajlamosak ilyenkor ájulásra. Persze ha fél nem azt jelenti hogy meggondolta magát csak nagyon izgul.

2015. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16 éves kor után piercing-hez nem kell szülői beleegyezés. Én 14 évesen csináltattam, semmivel nem lettem tőle rosszabb ember. Most 17 vagyok, azóta is imádom. Egyáltalán nem bántam meg, nekem tökre tetszik. De ha majd egyszer mégis megunnám, kivenném és pár nap alatt beforrna.
2015. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!