Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednetek a lanyotoknak?

Megengednetek a lanyotoknak?

Figyelt kérdés

13 vagyok es tetszik egy fiu, ossze is jonnek vele de felek hogy mit szolnanak a szuliem. Ertelmes vagyok tudjak hogy nem csinalok hulyeseget, de annyira felfujjak ezt. Mindig mondjak hogy ha lesz egy baratom akkor "elbeszelgetnenek vele" de az olyan kinos lenne. Meg eleve, vannak kikoteseik, hogy milyen legyen a srac, de most komolyan nem ok jarnanak vele hanem en!

Szulok, ti mit gondoltok errol? Illetve ki lennetek akadva ha a 13 eves lanyotok csokolozna?


2015. máj. 31. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért inkább mágvárod amíg anya megengedi? Csak engyszerűen mond meg a szüleidnak hogy a Petinek tetszem és nekem is tetszik ő... Ha még nem ismerik akkor kérdezd meg hogy mikor mutathatod be... amúgy szerintem 13 évesen egyáltalán nem korai az egész. Smárolni meg úgysem a szüleitek elött fogtok...
2015. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
13 évesen még nagyon korai járni egy fiúval. Legalább 2 évet várj még.
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen termeszetes a korodban h erre vagysz.


elsonek igaza van, egyszeruen vagj bele, vallald fel.

2015. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi 😊
2015. máj. 31. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán mondd el nekik. Remélem mikor a lányom annyi idős lesz, mint te, ő is elmondja majd. Az a bizalom jele, hogy beavatod őket. Az pedig a tiszteleté, hogy hagyják ezt. (persze ehhez kell, hogy ne légy ostoba és ezt ők is tudják) Az, hogy "el akarnak vele beszélgetni" tök normális. Nyilván meg akarják ismerni és azért hangzik ez olyan ijesztően tőlük, mert nem akarják, hogy akárkivel legyél! Kérdezd meg, hogy mikor hívhatnád át, vigyen anyudnak virágot, apudnak bort (nem kellenek drágák) és adj neki néhány tippet, hogy mikről beszéljenek. (szüleid hobbijai, érdeklődési körük, stb.)
2015. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Bort azért ne vigyen! :) Nem hiszem h olyan idõs a srác, hogy vehessen. Ha meg igen, akkor meg úgy sem engedik járni vele. Max. egy bon-bon. De ha már alapból ismerik, akkor még az sem kell.
2015. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Tegyük föl, hogy szülőként a fönt említett helyzetben találom magamat. 13 évesen én ittam, tehát nem lenne vele bajom. Egyébként meg szerintem ne mondd el, nem az ő dolguk a te magánéleted.
2015. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!