Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a lányotoknak...

Ti megengednétek a lányotoknak, hogy kiszedesse a szemöldökét?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és mindig is csúnyának éreztem magam,amin változtatni tudnék,arról pedig nem én döntök. Ki szeretném szedetni a szemöldököm,de félek,hogy anya nem engedné meg. 

Egyébként nagyon szőke szemöldököm van,ami sok vizet nem zavar,és nagyon erőteljesen van egy formája,szóval túl sok változás nem lenne,csak az a pár oda nem illő szál tűnne el.Alapból is vékony szemöldököm van,és egy nagyon picit szeretnék változtatni a formáján,ami alapból azt eredményezné,hogy még vékonyabb lenne. Anyukámnak nagyon szép,közép vastagságú szemöldöke van,unokatesóm mindig vékonyra szedeti,és anya azt is le szokta szólni,szóval ezért még jobban félek,hogy ha bele is egyezne,tök mindegy lenne,mert amint megtudná,hogy milyet akarok,kikészülne. Ti megengednétek?


2014. dec. 13. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megengedném. (Van ekkora lányom.)
2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én magam fogom kiszedni a lanyomnak gimis kortol ha orokli tolem a "szep" mediterran szemoldokot. en is szedtem gimiben es anyukam is. nalunk ez csaladi vonas mert mindenkinek vastag es eros.
2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg csak egy pici igazítást szeretnél én megengedném, de mi szülők nem vagyunk egyformák :) azt a pár szálat nem tudod otthon magadnak kiszedni a tükörben? ha tényleg csak pici a változás lehet észre se venné...
2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nincsen ebben semmi rossz dolog.
2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, kb 12 éves korom óta szedem.
2014. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megengedném, nekem is megengedték ennyi idősen. Az iskolában könnyen lehet nevetség tárgya az, akinek picit erősebb szemöldöke van, nem akarnám ennek kitenni a lányomat. Ráadásul egy kis szemöldökigazításban nincsen semmi, maximum nőiesebbnek érzi magát, az pedig egyáltalán nem rossz dolog.

Viszont azt nem engedném neki, hogy ő nyúljon hozzá, mindenképpen kozmetikushoz vinném, mert úgy nem lesz elrontva.

2014. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta engedélykérés kérdése? Vagy mióta függ a korodtól? Igenis,amikor egy lánynak már összenő,nagyon formátlan vastag és ronda,akkor egy anyának kötelessége lenne segíteni a lányát,kérés nélkül. Ha pedig pár szálról van csak szó,nem értem a problémát.Ne legyél bizalmatlan édesanyáddal szemben,hogy "úgysem engedi meg" ő is volt már ennyi idős mint te!:)
2014. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves koromban szedettem ki először. Anyummal mentünk a kozmetikushoz. Szóval én anyum megengedte nekem, ha lesz lányom, természetesen én is meg fogom neki engedni. Abszolúte semmi ossz nincs ebben.
2014. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2014. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

azt nem engedném meg, hogy te szedd ki. korulbelul minden 3. nonek botrànyos a szemoldoke..és még csak észre sem veszik, hogy nevetségesek. nem egyformàn szedik ki, tul vékony lesz, vagy ugy néz ki, mintha egy filctollal huztak volna ki..stb.

viszont elvinnélek egy kozmetikushoz.

2014. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!