Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a lányotoknak...

Ti megengednétek a lányotoknak, hogy kiszedesse a szemöldökét?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és mindig is csúnyának éreztem magam,amin változtatni tudnék,arról pedig nem én döntök. Ki szeretném szedetni a szemöldököm,de félek,hogy anya nem engedné meg. 

Egyébként nagyon szőke szemöldököm van,ami sok vizet nem zavar,és nagyon erőteljesen van egy formája,szóval túl sok változás nem lenne,csak az a pár oda nem illő szál tűnne el.Alapból is vékony szemöldököm van,és egy nagyon picit szeretnék változtatni a formáján,ami alapból azt eredményezné,hogy még vékonyabb lenne. Anyukámnak nagyon szép,közép vastagságú szemöldöke van,unokatesóm mindig vékonyra szedeti,és anya azt is le szokta szólni,szóval ezért még jobban félek,hogy ha bele is egyezne,tök mindegy lenne,mert amint megtudná,hogy milyet akarok,kikészülne. Ti megengednétek?


2014. dec. 13. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Félek, hogy nem engedné meg...

Állj oda anyukád elé, és mondd el neki, hogy : vagy segítsen ő maga, 2: esetleg vigyen el kozmetikushoz, aki segít ezt szakszerűen, és jól megcsinálni.


Én engedném. 29/N

2014. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 10 éves koromban szedte ki az akkor tini nővérem, mert összeért. Utána megmutatta hogy kell, és magamnak szedtem. Olyan 13 évesen formára szedtem.


Ilyenekbe anya sose szólt bele, nem is értem miért szólna bele bárki is.

2014. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvinném kozmetikushoz. Én magamnak szedtem ki 13-14 évesen. Akkor tetszett, most visszanézve, hát...
2014. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kell lepontozni, hogy magamnak szedtem, ugyanis nem mindenki bénázza el :P :)


Anno 14 évesen ilyenre szedtem:


[link]


Szerintem jól néz ki, és senki se segített :)

2014. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!