Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 15 éves...

Megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Ha a lányotok 15 évesen odaállítana elétek,hogy lehet e barátja,mit mondanátok?


Anyukám nagyon szigorú az ilyen lányos dolgokban. Fél éve még nem engedte meg,hogy kifestett körömmel kilépjek a házból. Sminkelni nem szoktam,bár szeretnék,de teljesen felesleges,hisz úgysem engedné meg.

Nagyon nem szeretem magam,strandra nem mernék elmenni vele,nemhogy levetkőzni előtte. Persze,mindenki formálható,én is,de ismerem magam,és tudom,hogy nem 3 hónap lenne.

Nagyon sok mindenkit ismer,akinek hasonló korosztályú lány van,és szinte mindenkinek megengedték,de ő néha azokra is tesz beszólást. :(


2015. máj. 31. 09:03
 1/6 anonim válasza:
100%
én határozottan igent mondanék, ha tiltanám is lenne barátja. Fölösleges.
2015. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egy olyan dolog amit ha akar se tud megtiltani. nyugodtan legyen barátja a lánynak, max majd ideges lesz az anyja és lehet hogy rájön hogy valamit nem jól csinalt :)
2015. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az én engedélyem kéne ehhez.


Ahhoz már inkább, hogy

-meddig maradhat ki vele,

-itt illetve ott aludhat-e vele,

-talán még az is, hogy hova mehetnek együtt (bár ezt már nehéz kontrollálni, csak bizalmi alapon működik).

2015. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piroska és a farkas ***** válasza:
53%
Önmagában, h barátja legyen, igen, engedném. Amit nem engednék: egymásnál alvás, kettesben nyaralás, éjjeli kimaradás és társaik.
2015. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most tiltsam meg neki hogy szerelmes legyen? Akkor csak titokban fogja csinálni. Csak arra kérném hogy mutassa be és ha lehet még várjanak "azzal" de engem is úgy nevelt anya hogy tudta nem vagyok hülye és tudom mit csinálok csak ha baj van szóljak.
2015. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne ehhez engedélyt kérni? Tegyük fel hogy egy kamasz lány anyja vagyok és féltem a lányomat. Megkérdezi, hogy összejöhet-e a Bélával. Két lehetőségem van:

1. Nemet mondok. Nyilván nem követhetem mindenhova a lányom, tehát nagy az esélye hogy így is fognak találkozgatni, és egyre inkább elhidegül tőlem, esetleg valami butaságot csinál, vagy nem mer hozzám fordulni ha baj van.

2. Igent mondok. Nyugodtan mehetnének ide-oda, tudnám hol van és kivel. Áthívatnám vele a fiút, igyekeznék minél jobban megismerni, hiszen féltem a lányom, csak érdekel, hogy rendes fiúval van-e.

Én a másodikat látom jobb megoldásnak, egyértelműen. De ha a lányom engedélyt kérne, hogy összejöjjön valakivel, jót mulatnék a kérdésen.

2015. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!