Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednètek a majdnem 14...

Megengednètek a majdnem 14 èves lànyotoknak a köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Van időpont foglalva.

Èn nem vagyok ellene, de azèrt kívàncsi lennèk a vèlenènyekre.

A lanyomnak csak fülbevalója van. Ez lesz az első, remèljük utolsó piercing.

Most 167 centi magas, màr 1 ève nem nőtt, szerintem nem lesz gond, hogy nyúlni fog a bőr.


tegnap 12:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
49%
A fülbevaló is pont olyan piercing, mint a többi, szóval ez konkrétan a 3. piercingje, az első kettőről meg valószínűleg még csak nem is saját maga döntött...
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
68%

Személy szerint hülyeségnek tartom, de alapvetően egy gyereket érdemes hagyni kisebb dolgokban hibázni. Az, hogy lesz ott egy lyuk, nem fogja fenekestül felfordítani az életét.


Viszont ha hepatitiszt kap a művelet során, az már egy súlyos kockázat. Ezért alaposan utánanéznénk a szalonnak, és csak akkor engedném, ha megbízható hely.


Ha még általános iskolás a gyerek, akkor jobbnak gondolnám várni középiskoláig, hogy kevésbé legyen konfliktus a tanárokkal.

tegnap 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
31%

13


Melyik perverz általános iskolában nézegetik a gyerek hasát?

tegnap 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
23%

Nem egészséges, úgyhogy nem!


De egyébként egy értelmes, normális gyereknek eszébe sem jut ilyet csináltatni.

tegnap 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ha 17 évesen is szeretné, visszatérhetünk a témára.
tegnap 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem. 18 évesen majd azt rak magába, amit akar, de emlékszem, hogy meg tudja ezeket az ember bánni, és bár akkor max benő a lyuk, de azért a franc akar ezzel foglalkozni, illetve én eleve nem szeretem ezta crop topos-hasmutogatós divatot, tehát márcsak ezért sem, ne mutogassa a köldökét. Még inkább ezt gondolom a tetoválásról, illetve egyéb piercingekről is. A fülébe egy második lyuk még esetleg beleférne.
tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%
14, ugyan nem nézik, de tesiórán gond is lehet, ha elfelejti kivenni, attól függően, hogy milyen a piercing.
tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
59%

Minek a köldök piercing?


Télen ki látja?


A lányod kinek akarja mutogatni, miért van erre szüksége?


Én feltenném ezeket a kérdéseket, mielőtt begyullasztanám a gyereket...

tegnap 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
57%
Én azért se engedném, mert egy 13 évesnek ilyen nem való és nem biztos, hogy vigyázni tud rá. Nővéremnek egyszer majdnem kiszakadt, mert belegabalyodott az egyik felsőjébe, nem vette észre és rántott rajta egy nagyott. Valamennyit szakadt a bőre, azóta nincs bent neki.
tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!