Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednètek a majdnem 14...

Megengednètek a majdnem 14 èves lànyotoknak a köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Van időpont foglalva.

Èn nem vagyok ellene, de azèrt kívàncsi lennèk a vèlenènyekre.

A lanyomnak csak fülbevalója van. Ez lesz az első, remèljük utolsó piercing.

Most 167 centi magas, màr 1 ève nem nőtt, szerintem nem lesz gond, hogy nyúlni fog a bőr.


tegnap 12:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
52%
13 éves gyereknél ez miért merül fel? Kinek akarja mutogatni magát?
tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt. Suliba nem is szabad. Tesin mindenképp ki kéne vennie. Majd, ha nagykorú lesz.
tegnap 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
57%

Hogyne! Mindjárt ötöt is! Hátha az egyik kiszakad és utána majd egy életre megtanulja, hogy ne csináljon hlyeségeket.


Mondjuk az sem lehet valami nívós hely, ahol ilyet bevállalnak kiskorúnak...

tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
48%
Én megengedném.
tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
70%

Alapból én is rávágnám, hogy nem, de én 14 voltam 😅

Ez egyáltalán nem azt jelenti kedves #4, hogy akkor már egyből ilyen fajta a lány...

Én pl bő hosszú pólókban jártam, tornacipőben és nyáron is csak hosszú nadrágban. Még mamám sem tudta hogy van, pedig egy házban éltünk! Csak a legközelebbi barátnőim tudták, na meg anyukám engedte, apám vitt el... (23 éve volt)

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
27%
DE MINEK?!
tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
55%

Az itteni válaszok a legjobb példák az emberek képmutatására.


Köldökpiencingje ne legyen szerencsétlen tininek, mert hát MINEK?, NEM TUD RÁ VIGYÁZNI!, KINEK AKARJA MUTOGATNI MAGÁT?, MEGBÁNJA!, de az újszülött lánygyermekbe startból nyomtak két fülpiercinget is csak úgy, mert az úgy szokás...

A kedves szülök azt kinek akarták mutogatni? Vagy ha pár hónaposan nem tépte ki a füléből, 14 évesen a köldökéből miért tépné? Vagy miért bánná meg azt jobban, amit magának választott, mint azt amiről mások döntöttek helyette?

tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
83%
25-ös, 17-es vagyok, és ellene vagyok a babakori fülbevalónak, tehát az sincs. Nekem 17 évesen lett fülbevalóm egyébként, mert anyukám sem akarta babaként a fülemet kifuratni. Viszont egy fülbevalónak szerintem más a társadalmi megítélése. Ennyi erővel mondhatnánk, hogy bugyiban és melltartóban is ki lehetne menni, hiszen nyáron úgyis bikiniben vagyunk a strandon. De más jut mégis róla az embereknek eszébe, ahogy szerintem a köldökpiercingről is, ezért kérdezik itt többen is, hogy minek, és kinek akarja mutogatni.
tegnap 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Azèrt azt hozzàtennèm, hogy külföldön èlünk , ès a lànyom közèpsuli 3. osztàlyàba jàr.

Ès nem egy osztàlytàrsànak van tele a füle az orra piercinggel.

Ezt màr règóta akarja, de mindig nemet mondtam.

Persze, rendes szalonba megyünk, szülői beleegyezèssel ès a szülő jelenlètèben lehet.

Hàt nem tudom....ha valakinek tetszik , hogy a füle teli van èkszerrel attól is meg kène kèrdezni, hogy minek? Az mièrt elfogadhatobb, hogy a fülèbe van 8 èkszer , mint az, hogy a köldökèben 1.

A lányom amugy elèg szolid làny, tehàt nem arról van szo, hogy most megy àt a rockker korszakon.

Szerintem egyszerűen csak tetszik neki.

Tudom, hogy van hàtrànya, de engem az tàntorìr el, hogy hogy fog gyógyulni , meddig fog fàjni.Èszre vesszük e majd, hogy gond van vele.

tegnap 14:51
 30/44 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Mert kinő,kifordul és csúnya lesz a helye.
tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!