Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megmondjam nekik vagy ne?

Megmondjam nekik vagy ne?

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiú akivel ovi óta nagyon jól megvagyunk Úgy gondoltam összejövünk, de van a suliba egy srác és mindig körülötte van.Mikor mellém akar ülni akkor félrerántja és leülteti mellé!Engem már nagyon idegesít és nem merem egyiknek sem megmondani,mert az egyik letojja a másik meg nem tud tenni ellene!Ráadásul a srác egy vékony kocka.11/l
2010. szept. 4. 17:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ja és a "kicsit" a barátnőmnek kellett lefoglalni,de úgy,hogy felemelte azt a 26kg-t és a hóna alá csapta és elvitte a másik udvarra.Máshogy nem lehetett megoltani,mert nem tágított!(gondolom rájött mi a szitu)
2010. szept. 8. 18:24
 22/25 A kérdező kommentje:
Mindenki aki tudja ezt azt akarja,hogy írjak neki szerelmes leveleket meg ilyeneket.De én nem fogok írni,mert nem akarom "megsérteni a döntését"h majd később.Írjak neki vagy ne?
2010. szept. 8. 18:26
 23/25 anonim ***** válasza:
11 évesen szerelemem így meg úgy? inkább babázzál
2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
nem tom miert kell lenezni a 11 eveseket, te is es en is voltam 11 eves es ha belegondolsz rajossz hogy mi is ugy voltunk hogy tetszett ez meg az, es persze ugyhivtuk hogy szerelem.... amugy kedves kerdezo, szerintem ne irjal neki...
2010. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy leírtam e vagy nem,de azt mondta hogy majd később ami kb.14-15 éves korban lesz.Am meg nem írok neki levelet de már mindenki ezzel szekál
2010. szept. 10. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!