Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Megmondjam nekik?

Sürgős! Megmondjam nekik?

Figyelt kérdés
Pakoltam a ruháimat, mert megyek táborba, de találtam 3db óvszert az utazótáskánkban. Visszaadjam a szüleimnek, rejtsem el a táska aljába, betegyem a szobájukba, esetleg dobjam ki? Arra is gondoltam, hogy megmondom anyának hogy nézze át a táskát. Segítsetek!
2011. júl. 16. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nézze át a táskát.
2011. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is nézesd át vele,de elég ciki..
2011. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csakis a tiéd az utazótáska, az is lehet, hogy ők rakták bele neked minden esetre, ha sexre kerülne a sor, akkor védekezz, mert nem volt bátorságuk veled erről beszélni(persze ez a korodtól is függ). Különben meg csak nyomd anyud vagy apud kezébe, és mond meg hogy a táskában volt, és hagyd annyiban, lehet, hogy kellemetlen lenne nekik.
2011. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, rakd ki az asztalra, ő meg majd csendben elrakja, és nem lesz téma.
2011. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3., 4.-nek van igaza. Nincs benne semmi ciki. Mondd meg nekik, hogy az táskában találtad, és add oda nekik. Több szót nem kell rá pazarolni.
2011. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
használd el
2011. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a táska nem csak az enyém, és lány vagyok. Azt csináltam hogy odaraktam a táskát az ágyukra, ha magától nem esik le nekik hogy mi van vele, akkor majd mondom neki hogy nézze át. Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 16. 15:13
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sincs benne semmi. De ha nem akarsz feltétlenül most beszélni a szüleiddel a témáról, egyszerűen dobd ki.
2011. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nehogy kidobd, tudod milyen drága egy doboz óvszer?? :))
2011. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jóó anya lazán vette :D azt mondta : hehe.apád csomagolt, de fölöslegesen :D apa: hát, igen, 20at vittünk le a balcsira, de csak 3 maradt :DD
2011. júl. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!