Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megmondjam nekik vagy ne?

Megmondjam nekik vagy ne?

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiú akivel ovi óta nagyon jól megvagyunk Úgy gondoltam összejövünk, de van a suliba egy srác és mindig körülötte van.Mikor mellém akar ülni akkor félrerántja és leülteti mellé!Engem már nagyon idegesít és nem merem egyiknek sem megmondani,mert az egyik letojja a másik meg nem tud tenni ellene!Ráadásul a srác egy vékony kocka.11/l
2010. szept. 4. 17:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

De akkor most mit szeretnél neki meg mondani? Elég zavaros..:S

Ha leírod a kérdésed , válaszolok:)

2010. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha jól értem annak a srácnak, aki a "haverod" legjobb barátja, hogy kopjon le, hogy te tudj összejönni vele?:)Ha nem jól írtam javíts ki nyugodtan.
2010. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Öööö szerintem... mondd meg!

:)

2010. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban az a kérdésed amit leírtam , akkor itt a válasz:):

Nem kell lekoptatni, csak illedelmesen mond meg neki, hogy beszélgetni szeretnél xy-vel. Gondolom vagytok már annyira értelmesek, és megérti.

De ehesz az "összejövéshez" még kicsit kicsik vagytok, nem?:D Nem muszály neked pasid legyen azért mert xy-nek van. Nem késel le semmiről. A veled egyidősek még sokan minimaxot néznek.:DD És gondolom, nekik sincs pasijuk?!

De ez a Te döntésed , és nem másé, Ha úgy érzed elég érett vagy a pasikhoz ,Hajrá. Én nem 11 vagyok, hanem 13, de jelenleg nekem sincs barátom.

13/L

2010. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát ööö...Nagyjából ez:nevezzük így: szerelmem legjobb barátja nem akar lekopni rólunk és egyáltalán nem érdekli, hogy én szeretnék a szerelmemmel lenni és még fel se tűnik neki hogy zavar.Társasági ember vagyok mindenkivel kijövök és mindenki szeret, de ha olyanról van szó aki tetszik vagy ilyesmi akkor nagyon agresszív tudok lenni de amúgy nagyon kedves vagyok.Ez a szitu
2010. szept. 4. 18:02
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem pasimnak szeretném csak,hogy vegyen rólam tudomást a nagy Ő tehát tudjon róla hogy szeretem és ha ő is akkor ő meg még jobban rajtunk lesz
2010. szept. 4. 18:04
 7/25 anonim ***** válasza:

De hát ezt nevezik magánéletnek:DD Nem muszály tudja. De hát az kölyök, elég gyerekes lehet, mármint a leírtak alapján.

Anmőgy ha szeretitek egymást, akkor jártok:DD Sok sikert:D

13/L

2010. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*amúgy
2010. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Húzz be neki egyet.
2010. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
egyébként nem késő.
2010. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!