Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megmondjam nekik vagy ne?

Megmondjam nekik vagy ne?

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiú akivel ovi óta nagyon jól megvagyunk Úgy gondoltam összejövünk, de van a suliba egy srác és mindig körülötte van.Mikor mellém akar ülni akkor félrerántja és leülteti mellé!Engem már nagyon idegesít és nem merem egyiknek sem megmondani,mert az egyik letojja a másik meg nem tud tenni ellene!Ráadásul a srác egy vékony kocka.11/l
2010. szept. 4. 17:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Dante is 9 évesen lett szerelmes
2010. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés,hogy meiknek?
2010. szept. 4. 18:17
 13/25 anonim ***** válasza:
Amelyik elválaszt a szerelmedtől.
2010. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De nem szeretném megbántani, meg azért se mert kicsi vékony és kocka meg azért sem,mert a barátja másik suliba jár és most ő az "otp-je akire támaszkodhat":(((((
2010. szept. 4. 18:20
 15/25 anonim ***** válasza:
De edes...szerelmem xD...szerintem szolj a ,,szerelmednek'' hogy koptassa egy kicsit le a kutyusat es akkor beszelhetsz vele.
2010. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Eddig erőt gyűjtöttem a beszélgetéshez,de nem lesz könnyű megmondani neki mivel most már a rokona is itt van:(((De holnap megmondom mind a kettőnek,h kopjon le meg h beszélni akarok vele.De még szerencsém is van,mert ha nem jön össze akk legalább barátok leszünk,mert ha nemet mond akk én ezt egy negyed óra alatt átesek rajta.:):):):):)
2010. szept. 7. 19:18
 17/25 anonim ***** válasza:
Mondjad a cejelmdnek^^
2010. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
majd meselj :)
2010. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A havert iktasd ki a srácnak meg adj jeleket, vagy kérdezd meg hogy ő miként tekint rád. Amúgy a 11 éves fiúknak a legnagyobb móka a gameboy meg a sok hülye játék, autók stb... szóval ne számíts sokra. Te sokkal érettebb vagy most náluk :)
2010. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
14:48-nak igaza van mindig ilyen metin 2-vel játszik (de én is)Na megmondtam neki és egy fél órát gondolkozott rajta de aztán egyfolytában engem nézett és visszanéztem,és rám mosolygott és én is.De megszületett a döntése,ez a lényeg azt mondta,hogy még elég neki a barát DE,azt mondja h majd később szólni fog és majd akk járunk.És ezt mondtam neki: Nagyon tetszel nekem,és ha neked is tetszek akk járhatunk de majd később.
2010. szept. 8. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!