Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám sehova nem enged el....

Anyukám sehova nem enged el. Nem találkozhatok a bnőimmel, mert megtudta hogy már nem vagyok szüz. :S Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Egyedül standra se mehetek, városba sem. Nem találkozhatok a bnöimmel. egész nyáron otthon kell ülnöm, és nem csinálhatok semmit:S mit tegyek??
2010. júl. 24. 14:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem mástól tudta meg, beleolvasott a naplózott msnbeszélgetéseibe, azaz eredetileg sem bízott benne.
2010. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Igen,de akkor sem tőle tudta meg...És akkor a bizalom se volt meg előtte SEM..Most akkor mit várjunk egy ilyen anya-lánya kapcsolattól?A lány nem bízik meg az anyjában,és nem mondd el neki semmit,ezért az anyának gyanús lesz,és ha rájött,oda a bizalom...

És mellesleg köszi a lepontozást!!!;)

Fájt az igazság,kérdező???

2010. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%

Mi van??????????????????Ne már...Idefigyelj kislány,te normális vagy????Szerintem nem.Neked áll még feljebb???

Mi lesz belőled később????????Ilyen korban még járogatni sem kellene.Nemhogy...B.aszdmeg...Ez nagyon "gáz"...(ahogy mondani szokták).Egyáltalán nem menő.Örülj neki,hogy ennyivel megúsztad.A barátod hány éves?Hát te ki.baszott hülye vagy.Nem szoktam káromkodni,de most elszaladt velem a ló.

2010. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen, nem szégyen, én is így játszottam el édesanyám bizaémát. Azt mondta megbánom majd. Meg is bántam.

Ha akkor nem érdekelt volna a szex akkor nem estem volna teherbe. Ha nem estem volna teherbe, nem kellene félbehagynom az iskolát. Elb*sztam. Anyám velem elbeszélgetett és nem bezárt. Bár visszagondolva IGAZA LETT VOLNA!!!!

2010. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Megértem anyukádat. Azért nem enged el sehova mert nem akarja hogy 13 éves korodba már szexszelj minden második pasival.Fogd fel a mostani helyzetedett csak magadnak köszönheted!

13/L

2010. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális basszus,hiába vagy kitűnő tanuló vagy rendet raksz mindenhol, nem fog elengedni sehova se !! Úr isten,hogy lehettél ilyen hülye, remélem jövőre se mehetsz még sehova sem de ebből úgyse tanulnád meg...
2010. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Te teljesen magadnál vayg??? szerintem nem... és még az anyukádnál is szigorúbb lennék . hogy juthatott ilyen az eszedbe. neked még a tanulással meg a sulival kéne foglakozni jó még az belefér hogy barátok meg minden de szex???? :O:O anyukád heklyében én még meg is pofoztalak volna és a suéiban kértem volna hogy a tanárok kifejezetten fihgyeljenek rád... 22/L
2010. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!