Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám sehova nem enged el....

Anyukám sehova nem enged el. Nem találkozhatok a bnőimmel, mert megtudta hogy már nem vagyok szüz. :S Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Egyedül standra se mehetek, városba sem. Nem találkozhatok a bnöimmel. egész nyáron otthon kell ülnöm, és nem csinálhatok semmit:S mit tegyek??
2010. júl. 24. 14:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
2010. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
ezt már végig olvastam köszi.. de nekem nem ez a bajom, hanem hogy sehova nem mehetek!!!!!...
2010. júl. 24. 14:22
 3/37 A kérdező kommentje:
pedig már 2 hónapja hogy megtudta.
2010. júl. 24. 14:22
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát, gondolom sokkolta a hír. Én 28 éves vagyok, de engem is sokkol, mikor ilyet hallok...

Szerintem próbálj vele beszélni, mond el hogyan történt, kivel, miért ilyen korán - rontani már nem fogsz a helyzeteden, de legalább látja, hogy bízni akarsz benne. Talán enyhülni fog egy idő után, úgysem tud mást tenni, a suliba el kell, hogy engedjen.

2010. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%
"Előbb gondolkozz aztán cselekedj,,
2010. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

de szó szeint tud mindent=/ elolvasta a naplózott beszélgetést msn-en. és nagyon sokkolta a hír=(

meg amikro megtudta utána barátommal se találkozhattam , csak ha ő is ottvan a közelbe hogy tudjon rám figyelni-.-" nem kérdés, hogy miért szakítottunk:S ezis miatta van:S

2010. júl. 24. 14:27
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Megértem anyukádat, a szemében eljátszottad a bizalmát. Ha az én lányom 13 évesen vesztené el a szüzességét, én sem engedném el egyedül. Mert jönnek a drogok, cigi, pia, megerőszakolnak stb. Naiv és felelőtlen kislánynak tart valószínűleg, amit meg is értek. Próbáld meg visszanyerni a bizalmát.
2010. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
utálom a cigit, mert büdös és káros. a drogról meg annyit hogy még meg se fordult a fejembe hogy kipróbáljam. nem élek ilyenekkel. inni sem iszom. olyan társaságba pedig nem megyek hogy megtudnának erőszakolni. amugy suliba jól teljesítek. 4,6os átlagom van. de így is megtilt mindent nem értem:S:S
2010. júl. 24. 14:39
 9/37 anonim ***** válasza:
69%
FOGD MÁR FEL!!Nagy hazugságot követtél el!Ha anyud nem tudta volna meg akkor lehet hogy már nagymama lenne! Gondolkozz!!!Eljátszottad a bizalmát!
2010. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

egyidős vagyok veled.

és én értem anyukádat,hogy miért nem enged el sehova.Eljátszottad a bizalmát.Sosem tudhatja,hogy miket csinálsz hogy ha egyedül vagy.

csak beszélhetsz vele,többet nem csinálhatsz.ezek után...

13/L

2010. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!