Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám sehova nem enged el....

Anyukám sehova nem enged el. Nem találkozhatok a bnőimmel, mert megtudta hogy már nem vagyok szüz. :S Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Egyedül standra se mehetek, városba sem. Nem találkozhatok a bnöimmel. egész nyáron otthon kell ülnöm, és nem csinálhatok semmit:S mit tegyek??
2010. júl. 24. 14:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%
Attól fél, teherbe esel. Megértem, mert annyira kislány vagy még. :(
2010. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
azért ekkora idióta nem vagyok-.-" tudom hogykell védekezni meg minden. és van esemény utáni tabim is ha véletlen történne vmi. szóval ezért nem aggódhat. amugy meg. nem feküdnék le már senkivel, ha nem jártam vele minimum fél évet.
2010. júl. 24. 17:38
 13/37 A kérdező kommentje:

lehet még hülyén gondolom, de ha nekem majd gyerekem lesz felnőtt koromba, akkor biztos többet engedek meg neki..:S

mert tudom milyen szar egész nyáron otthon ülni

2010. júl. 24. 17:40
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
azok után h 13 évesen meg....tak,csodálkozol h nem mehetsz sehova??a te gyereked ha ilyet csinál 13 évesen sokkal többet megengedsz neki??mér,h k.rva legyen??nemérdekel hogy rengetegen lepontoznak.elöbb nézz magadba.mellesleg:13/L
2010. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

13 vagyok én is.

Te normális vagy? Ha teherbe esel?

Más is olyan jól megy, mint a pasizás meg a szex? :/

2010. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%

ne csodálkozz hogy nem enged sehova,addig oké hogy van barátod még a csók is belefér de lefeküdni ebben a korban :S engedékenyebb lennél?! és mit csinálnál megengednéd hogy a 13 éves lányod is lefeküdjön valakivel?! Mi lett volna ha valami baj történik? ez nem arról szól h jaj semmi gond van esemény utáni tablettám....13 évesen gyerek vagy még,nem ezen kellett volna törd a fejed,most viseld a következményeit,segíts sokat anyukádnak,beszéljetek hogy újra bízzon benned.

Le lehet pontozni de mindenkinek van véleménye,és ez az enyém :)

2010. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez a minimum, amit most kapsz! Egy taknyos, hisztis, felelőtlen kislány vagy, és a kisfiú, akivel "jártál" szintén nevetséges lehetett, főleg, ahogy lelépett, ha már nincs szex. Használd ki a nyarat és gondolkodj el egy kicsit. Tudom, fura elfoglaltság, de a jövőre nézve nem árt elkezdeni! L27
2010. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
Én is anyuka vagyok,de én nem értek egyet anyuddal.Ettől még nem kapod vissza a szüzességed,és ideje lenne megértenie,hogy ezzel nem old meg semmit,mert évekre be nem zárhat,mert ha akarod UGYIS MEGCSINÁLOD,világos nappal,iskola helyett,vagy amikor ő kitette a lábát otthonról.Inkább beszélgetni kéne.
2010. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van anyádnak, megérdemled. Minek kell játszani a nagy kislányt ? Azt hiszed, hogy ettől leszel menő ?

Én sem engednélek sehova, az tuti.

Azért a helyesírásodon javíts, ha már 4,6 az átlagod...

2010. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, de en sem csodalkozom anyud viselkedesen, ezek utan igy akar vedeni teged. En 15/L vagyok de meg en is gyerek vagyok ehez, hat te 13 evesen. Hova tud meg fajulni sajnos ez a vilag:( Sajnos!
2010. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!