Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek szerint azért írt rám,...

Ezek szerint azért írt rám, mert megtudta?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác aki tetszik nekem..blablabla.

Ezt rajtam kívül még a srác húga, meg az egyik haverja tudta.. azt mondták nem mondják el neki, ha nem szeretném. Mondom ok... ez így volt egy pár napig. Aztán suliban folyton a közelemben volt, meg minden.. Rám írt Facén is.. csak zenéről dumáltunk meg ilyen általános dolgokról :D

Eddig soha nem beszéltünk úgy igazán, soha nem jött oda hozzám. Előfordulhat, hogy ki fecsegték neki a titkom? (hogy tetszik?) És azért kezdett el közeledni??

Holnap együtt kirándulok vele, meg még pár emberrel.. ki kéne derítenem, hogy mi járhat a fejében velem kapcsolatban.. tanácsot szeretnék kérni tőletek.. :)

Előre is köszi annak aki veszi a fáradtságot és segít.. :))

15/L


2011. szept. 23. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

kezdjetek jobban ismerkedni ha jól irányítod a dolgokat akkor elcsatanhat egy csók is.

keresd az érzékeny pontját Amoről soha nem beszél. és könnyeb a szive is.

a buszon ülj mellete. kérd meg hogy a fejed rakd az ölébe és beszéljetek majd ha olyat mond ami olyan "furi"

mond ezt : "erről az oldaladról még soha nem láttalak."


ez a legtöbb fiú után megcsókol. 80 %

2011. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyire nem bizalmas.. :) Sőőőt.. elég tartózkodó.. :|
2011. szept. 23. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elösször csak szemezz vele, és ha érdekled akkor közeledni fog feléd és ha majd beszélgettek akkor soha ne untasd őt, és magadat pedig ne sajnáltasd meg ne is legyél elszállva magadtol, ha ez jolmegy akk már csak a fiún múlik:))
2011. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2011. szept. 23. 23:26
 5/7 anonim válasza:
és bókólj neki :) minden fiúnak jól esik ha bókólsz neki de ne úgy h jaj de cunca a hajad de édeeees vagy stb. hanem jól áll ez a póló stb:) meg sose felejtsd el amikor beszélgetsz vele fogd meg a bal alsó karját. csak rakd rá a kezed és nézz a szemébe ettől bizalmasabb lesz a kapcsolatotok :)
2011. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hmmm.. értem :) thnx.

Hát meg volt a kirándulás.. végig vicceket mesélt nekem :D

Kérte, hogy rakjam a lábam a combjára.. x'dd Meg ilyen "hülyeségeket".. Michael Jakson-t táncolt direkt előttem.. :'))

Remélem tetszem neki..

2011. szept. 25. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti, h tetszel neki! :)
2011. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!