Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám sehova nem enged el....

Anyukám sehova nem enged el. Nem találkozhatok a bnőimmel, mert megtudta hogy már nem vagyok szüz. :S Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Egyedül standra se mehetek, városba sem. Nem találkozhatok a bnöimmel. egész nyáron otthon kell ülnöm, és nem csinálhatok semmit:S mit tegyek??
2010. júl. 24. 14:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
70%

Az a kapcsolat eleve rossz, ahol beleolvasnak a levelezésedbe. Anyukád mit gondolna, ha te elolvasnád a magánlevelezését? Ennyit a megtudás körülményeiről. Az is egy nevelési taktika, amit ő követ, hogy majd rendesen viselkedsz, ha eleget senyvedsz otthon. Kicsit olyan, mint a kiéheztetéses fogyókúra, amikor csoki közelbe kerülsz, bezabálod, hiszen hónapok óta salátalevélen tengődsz. Mikor elkezdődik a suli, nagyobb a valószínűsége, hogy megrészegít a szabadság és olyasmit teszel, ami egyébként eszedbe sem jutna.


Most már ez van, ha a feje tetejére áll, akkor sem leszel az a lány, akinek ő szeretne látni. Próbálj alkut kötni vele, ajánlj valamit cserébe, ha elenged a barátnőiddel, pasiddal, stb.


Ez off, de azért írom, hogy tudd, mert nem árt. A nemi erőszakoknak több, mint a felét ismerős követi el, akiben az áldozat legalább felületesen megbízik, ha nem jobban. Tehát az, hogy azt gondolod, hogy olyan társaságba nem mész, ahol ilyesmi megeshet, nem helyes, mert bármikor bárkivel megtörténhet a baj, látsszon az erőszaktevő akár heteken keresztül normálisnak, kedvesnek, stb..

2010. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
68%

nahhh itt tartunk 2010!!!! EZ MIÉRT JÓ???? ettől most menőbb lettél a "bönőid" előtt??? Szörnyű, az egészet nem fogod fel.. Egy kissé durva...

15/f

2010. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%

egyik 13/L vagyok.

már bocs,de még te vagy megsértődve,hogy nem bízik benned anyud?:Oezekután én annak is örülnék ha suliba egyedül mehetnék.

de oké.nem igazságos,hogy "bezár".de azért a város[mivel így nevezed nem lehet túl közel]eléggé távol lehet és ki tudja,hogy kivel mitcsinálsz.

sajnos 1-2 évbe beletellik mire visszaszerzed anyukád bizalmát.

2010. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%
én is az egyik 13 éves vagyok.nagyon felhúztál evvel az egésszel...van esemény utánid,aztán most elintézve??mit gondoltál,úgy mégis??kislány vagy.én is az vagyok.16 éves koromig semmiképpen nem fogok senkivel lefeküdni,akkor is csak akkor,ha avval a fiúval minimum fél éve együtt vagyunk,nagyon jól ismerem,és tudom hogy szeret.de lehet hogy még akkor sem.mindenesetre nem fogom könnyen adni magam,mint te...lepontozhatsz nyugodtan.ennyi idősen szerintem nekünk nem a pasikkal meg a szex-szel kell foglalkozni.hajrá a lepontozás!!
2010. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
70%

Azért jó nagy hülyeség volt , hogy lefeküdtél valakivel ... pláne 13(!) évesen ... :S Számomra is érthetetlen ez az egész , mert a mi osztályunkban volt két lány , akik cserélgették a kotonokat ... már mi tudtuk , hogy nem szüzek ... Amúgy a tanulmányi eredménnyel ne takarózz , mert éppen ezért csalódott benned anyud , mert azt hitte , hogy értelmes vagy , és hopp , nagy hülyelány ... Na neked nem lenne ez egy Nagy csalódás ? Amúgy én 14éves fiú vagyok , és még szüz ... még hova veszíteném el a szüzességemet ? Rá érek én azzal . Amúgy így hamar "kiéled" magad ...



14/F

2010. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
76%
12:28 nak tökéletesen igaza van!!OK,az egy dolog hogy várhattál volna még,de ha már megtörtént ezen nem fog tudni az anyád sem változtatni,a sok taknyos meg ne ossza az eszet,mert igenis ezzel az anyud még jobban elbaltázhatja a kapcsolatotokat!
2010. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
59%

nézz már magadba basszus.. :S

13 éves vagy, és már nem szűz..hát gyönyörű.. sajnálom anyukádat..:(


az egyik kommentedbe írtad, hogy van esemény utáni tabid. az úgy szétb*ssza a hormonháztartásodat mint a fene.. már 13 évesen szexelsz, de az ilyen dolgokról nem tudsz semmit.. szomorú..


és megértem anyukádat, hogy nem enged sehová sem.



sírok rajtad... x'D


egyébként megtudhatnám hány éves a(z) (ex)barátod?



13/L

2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
49%
13evesen nem volt annyi eszed hogy meg varj a szexel???Azt sem tudod mi az es mar uzod,szegeny anyukad gondolom mit erezhetett amikor megtudta,amugy meg jol teszi ha nem enged mert amilyen eszetlen tyuk vagy meg ido elott nagymamat csinalnal anyukadbol,orulj hogy nem tekerte le azt a buta fejedet..te!
2010. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Az, hogy 13 évesen szexel, manapság nem elfogadott, de a korából nem következik, hogy tájékozatlan, hogy fogalma sincs a szexről és a védekezésről. Ha van eseményutáni tablettája, annál jobb - nem tesz jót, de legalább nem lesz terhes.
2010. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
65%

Nem ránk tartozik hogy mit tettél,ezen már mi sem változtathatunk..Hiába a jótanácsok.."Puncsoljunk egy kicsit anyucinak hátha kicsit enged a pórázból"Csak hogy tudd,azért vagy rövidebb "pórázon"mert megérdemled.Anyukád nem erre számított,és azért (IS)csalódott benned ekkorát,mert (gondolom)mástól tudta meg,és NEM tőled.Ez biztos fájt neki..De azért nem mondtad el neki,mert tudtad hogy rosszat teszel,nem bíztál benne..Hát most Ő sem fog benned..és pontosan az ilyen hülye csitrik miatt mint TE értékelik le a mai tizenéves korosztályt..És ha a barátod már (biztos)szakított veled,akkor nem szerelemből feküdt le veled..Hanem CSAK ARRA kellettél neki..elhitette veled hogy szeret,hogy minden jó és szép,te pedig naivan hittél neki...vagy csak úgy érezted hogy haladnod kell azokkal a rib@ncokkal akik mindenkivel lefekszenek??Mi lesz majd az oviban??Ott csókolóznak,10 évesen meg már nem lesznek szüzek????Pisis csitrik megérdemlik ezt...Részvétem anyukádnak...

27/N

2010. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!