Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apa van GYED extrán, anya...

Apa van GYED extrán, anya otthon babával, de visszamenne dolgozni, nem jár neki arra az időre szabadság?

Figyelt kérdés

Mivel anya 4 órás béren volt, apa igényelte a gyed extrát.... anya visszamenne dolgozni, és állományba helyezték, elkezdte letölteni a felgyűlt szabadságot.... de csak pár nap, mint kiderült.

CSED idejére jár, oké, de a GYED idejére neki nem jár szabadság, úgy hogy úgye fizetetlen szabadságon volt, azért mert apa igényelte inkább a GYED extrát?

A baba 15 hónapos...

Anyának egy évre 34 nap jár



aug. 5. 09:24
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Elnézést, közben írt más is, nem az elpttem levő már, hanem a 38, akinek kb semmi keresnivalója itt, nem ért hozzá, és őszintén szólva azt gondolom, pontosan tudja, hogy nincs iagaza, csak szórakoztatja a helyzet és szándékosan hord össze hülyeséget.
aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is írt privátot, hogy hülye troll vagyok.


A kommentje alapján 3000 kismamát bérszámfejt mégse hozott egy normális jogszabályt rá csak amit netről kihalászott a normál gyedről.


38# igen ez a kedvezmény, hogy a nő helyét fenntartják és van hova visszamennie.

aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%
42, az Mt nem ismeri a gyedet, és onnan volt a jogszabály.
aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
42, többször kért téged, hogy ő hivatkozni tud arra, ami alapján a választ állítja (jól), te is hivatkozz, de nem teszed.
aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!