Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért nem kaptam meg meg az...

Miért nem kaptam meg meg az adovisszateritest? Van aki meg nem kapta meg?

Figyelt kérdés

Már kezdek izgulni xd

Júliusig én kaptam a családi pótlékot is aztán már nem neveltem a gyereket tovább hivatalosan. ezért a csp se a gyest nem kapok már rá.de ha jól olvastam az is jogosult a teljes összegre aki csak 1 napot volt jogosult.


A szamlaszamom is megvan nekik regisztráltam mikor kellet.


Létezik hogy ilyen problémával eseteknel lassabban utaljak?



#Családi adoviszateritest
2022. febr. 14. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
74%
Nem műszakos munkát kell csinálni, okoska. Én sem azt dolgozom, mert van egy gyerekem. Hát eriggymá a hülyeségeiddel. Nem akarsz a kölyköddel foglalkozni, ennyi a sztori. De a lóvé meg kell utána.
2022. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

Itt a kornyekemen gyári melok vannak azok meg muszakosak.

Szakma nélkül nemfognak felvenni irodai munkára.

Ha még takarítanak mennek vagy ilyesmi abból meg hogy élek meg úgy hogy full egyedül tartom el magam?



Amúgy tévedtek foglalkozok vele naponta 3 4 órát is mikor otthon vagyok.

Igazából gyalogtavolsagon belül lakunk egymástól csak annyi hogy éjszaka nem velem alszik.


Tehernek nem mondanám mert amúgy egyedül unatkozom nincs mit csinálni haverjaim úgy nincsenek meg dög unalom az élet kajalgatok filmezgetek néha mozi uszoda de egyedül megvan az élménynek a határa.


Dolgozok gyerekkel vagyok aztán pihenek kB ennyi minden egyes nap csak a sorrend változhat műszak függvényében.

2022. febr. 16. 09:42
 43/61 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem akadjatok már le róla. Nem az a lényeg, hogy miért neveli, miért nem neveli, ki neveli, satöbbi.

Rohadtul elkanyarodtunk a kérdéstől, ami arról szólt, hogy van-e más is, aki nem kapta még meg az adóvisszatérítést.

Amúgy nekünk továbbképzésen kihangsúlyozta az előadó, hogy jár (abban az esetben is, ahogy a Kérdező van). (Könyvlelő vagyok, úgyhogy ügyfeleim nyilván ezzel is boldogítanak, ezért meghallgattam egy ilyet).

Amúgy unokatestvérem sem kapta még meg, élettársak (ők, a gyerek szülei), unokatesóm az anya, ő kapja a családit, minimálbéren dolgozik alkalmazottként. Még egy buznyákot sem kapott, 1819. pedig totál használhatatlan.

2022. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
15%
Szakma nélkül, de azért gyerek van. Bujjál el!
2022. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

44#Érettségi van csak szakmám nincs mert úgy komolyabban semmi semm érdekelt.

Pontosabban sok minden érdekel de csak kicsit.


keresem meg mindig a helyem igazából de közben melózok már minden fele helyet kiprobaltam.

2022. febr. 16. 11:38
 46/61 anonim ***** válasza:
79%

44 nekem is csak erettsegim van, na bumm.

Amugy ha megengedsz egy otletet, ha van a kozeledben Lidl Aldi ott van egymuszakos munkarend is, a fizetes is egesz barati.

2022. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
27%
Szóval azt se tudtad eldönteni, hogy mit akarsz, de azért vállaltál egy családot. Utána meg eldobod a gyereket, mert ő sem érdekel annyira mégsem. Az egyedülálló anyukák szerinted hogy oldják meg mégis csak? Ők sem műszakolnak. Te csak nem akarsz az apja lenni. De van pofád sírni a pénzért, ami miatta jár. Lehet azt akkor egy sz egyben a kezébe adni annak, aki helyetted neveli.
2022. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
23%
Nem maradhatnánk az eredeti kérdésnél??
2022. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2022. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

47# tévedsz ha azthiszed nem nevelem mert bolcsodebe jár 3 kor hazajon velem van estig ameg vacsora és fürdetés nem kezdődik.


Meg úgyis én vagyok vele legtöbbet hogy anyukám neveli hivatalos értelemben.

A gyakorlati nevelés részébe úgy mondanám mindenki részt vesz benne a családunkban így mindenki megorizheti a kényelmet a 15 evves húgom is szokott segíteni anyámnak

Ott van nevelő apám ő is meg az öcsém végső soron rá is lehet támaszkodni.


Igazából így könnyen tudjuk pótolni a lányom anyját hogy vagyunk rá 5 en


Anyámék is eljárhatnak nyaralni meg baratokal lenni én vigyázok szívesen a lányomra de éjszaka enis mehetek ide oda csajozni vagy egyéb...helyekre

És a testvéreim is élhetik tovább az életük.


Az a baj egyedül ku.va nehéz pótolni egy anyát úgy hogy közben a többi dolgod megmarad.es ha van lehetőség hogy mindenki joljarjon miért ne.

2022. febr. 16. 13:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!