Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért nem kaptam meg meg az...

Miért nem kaptam meg meg az adovisszateritest? Van aki meg nem kapta meg?

Figyelt kérdés

Már kezdek izgulni xd

Júliusig én kaptam a családi pótlékot is aztán már nem neveltem a gyereket tovább hivatalosan. ezért a csp se a gyest nem kapok már rá.de ha jól olvastam az is jogosult a teljes összegre aki csak 1 napot volt jogosult.


A szamlaszamom is megvan nekik regisztráltam mikor kellet.


Létezik hogy ilyen problémával eseteknel lassabban utaljak?



#Családi adoviszateritest
2022. febr. 14. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értem miért nemkaptak sokan.

Talán akinek bonyolultabb a családi helyzete ott nem automatikus hanem adobevalaskor kell kérni?


Szüleim se kaptak nekik 2 kiskorú gyerek van még.

Nekem 1gyerek van munkahelyem is van ráadásul állami cég szóval biztos adózott

Azért nemertem.


Be kéne menni a kormanyhivatalba utána járni de tuti most 100 ak lesznek mindenhol.

2022. febr. 15. 06:10
 22/61 anonim ***** válasza:
72%
7. vagyok. Nálunk teljesen tiszta a családi helyzet (férj, feleség, 2 gyerek, ráadásul a férj nagyon magas fizetéssel), mégsem küldték a férjemnek.
2022. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy akinek adózással van valami gond azoknak bonyolultabb helyzet miatt nem működött.


En már augusztusban nem neveltem gyereket hivatalosan de csp és adokedvezmenyt is megkaptam 10 e adokedvezmenyt


A csp visszakerte az allamkoncstar azt viszafizettem de az adokedvezmenyt nem kértek vissza de gondolom az a 10 e Ftal nemtudnak elszámolni lehet nálam ez kavart be vagy nemtudom.

2022. febr. 15. 08:31
 24/61 anonim ***** válasza:
49%
Megkérdezhetem miért nem te neveled a gyereket ? Mennyi idős ?
2022. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Hosszu és nem szép történet de Nevelni nevelem csak nem hivatalosan .amúgy az apja vagyok így gondolom nem vagyok egyedül.


Mivel szerintem 80 százalékban anyahoz kerül a gyermek elvallas után

Nálunk anyuka erre alkalmatlan volt. így anyukamhoz került nekem meg Ez így kényelmes nevelem is naponta vigyázok rá. Ha ő családjához került volna a gyerekünk nyilván akarnám nevelni mert meg lehetne oldani áldozatok árán de így hogy végül a családommal van nem ugralok.

Mindent megtudnek adni a lányomnak csak nyugalmat nem.


Anyuka nincs a képben csak kB 2 3 havonta akkor látogat pár alkalmat aztán kész.

2022. febr. 15. 14:30
 26/61 anonim ***** válasza:
100%
De ha anyuka nem alkalmas és a te anyádhoz került helyetted, akkor te sem vagy alkalmas már ne is haragudj. Miért nem hozzád került, miért anyádhoz? 😳😳
2022. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

Én magam kértem a családba fogadast a szüleim részére mert már nem velem lakik a lányom bár nagyon közel van igyis. egyenlőre időszakos a dolog


De gyamugyi bíróság dönt hogy véglegesíteni e nemsok kedvem van az egészhez de 3 evves gyereket nemtudok fullegyedül nevelni majd 7 8 évesen majd talán visszaszerzem egy újabb bírósági eljárással mikor már okosabb önellátóbb

2022. febr. 15. 14:55
 28/61 anonim ***** válasza:
75%
Majd AKKOR tartsd a markod barátom, ne most.👍
2022. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%

"3 evves gyereket nemtudok fullegyedül nevelni"


Egyedülálló anyák milliói csinálják. Ráadásul nem csak akkor kell nevelni egy gyereket, mikor már okosabb és önellátóbb...

2022. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%

3 evest nem tudsz egyedül nevelni ?


Én egy 2 evest nevelek egyedül születése óta

Ja amíg ;nehezebb;vele addig nem neveled

Majd ha könyebb esetleg magadhoz veszed ?

2022. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!