Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érdemes harcolni a...

Meddig érdemes harcolni a házasságért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy értem,mikor jön el az a pont,amikor azt mondja az ember,hogy nincs értelme tovább folytatni.

Van egy 7,5 hónapos baba,de a mindennapos veszekedések Neki sem tesznek jót és a tejtermelést is csökkentik.

Nem szeretnék elválni,de nem látok más kiutat.Hiába próbáljuk megbeszélni a problémákat,mindig vita a vége.

Így viszont nehezek a napok és nem akarok türelmetlen lenni a kisfiammal,Ő nem tehet semmiről.

Tanácstalan vagyok!


2010. ápr. 16. 17:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,bár nem az eredeti kérdésre jöttek.

Igazad van,már majdnem teljesen feladtam,mert,ha én nem tudok változni,akkor nem lesz más semmi.Sajnos nincs sok támogatásom(szülő,barátnő),így nehéz mindennel egyszerre megbírkózni.

Nem mindig én kezdem a veszekedést,ezért nem vállalom magamra.

Fejben annyiszor lejátszottam már,hogy nyugodt maradok,nem vitázok és túllépek rajta,de mikor oda kerül a sor,nem megy.Én is ember vagyok és vannak érzéseim.

Nem az alkohol a probléma,hanem,hogy akármit mondok süket fülekre talál.

Abban megerősítettetek,hogy csak én tudok rajta változtatni.Hát meglátjuk.

2010. ápr. 17. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!