Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes harcolni egy...

Meddig érdemes harcolni egy házasságért? Mit tennél meg, hogy megmentsd a házasságodat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Mennyi ideje tart, mi az oka hogy megromlott, hogy állnak az érzelmeim és a házastársamé...
2010. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyban attól függ, milyen jellegű problémák vannak, milyen a két fél hozzáállása ezekhez és persze nem utolsó szempont, hogy ha van(nak) gyerek(ek), hány évesek stb., stb.
2010. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2 éves házasság, 7 éve együtt, gyerek nincs. Szeretjük egymást kölcsönösen, csak mostanában mégse működik jól.
2010. márc. 10. 14:40
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Én ebben az utolsó fázisban vagyok. Szeret és én szeretem, de mégsem akar velem maradni. Fél a felelősségtől, a házasságtól, az elkötelezettségtől. Körülette vannak a régi osztálytársak akik házasságban élnek, gyerek is vannak, s -véleményem szerint- azt hiszi, hogy mindez mézeskalács ízű. Már kibeszéltem a lelkem, de nem a válasz, de a karja vissza húz. Szóban azt mondja, hogy nem nem nem, de a teste a tekintette igen igen igen. Miért ilyen, azt nem tudom. Önzetlen szeretem, ez a legtöbb amit megtehetek.
2010. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nálunk nem akar menni, inkább én vagyok bizonytalan abban, hogy fogunk-e még normálisan élni. Szeretném, ha tudnánk.
2010. márc. 10. 14:50
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
14:45 vagyok. Miben vagy bizonytalan?
2010. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert szeretnék úgy élni, mint az elején, amikor még újdonság volt minden és minden együtt töltött percnek tudtunk örülni, nem úgy, mint egy 60 éves házaspár, ahol úgy töltik az estét, h két külön szobában olvasnak. Nem tudom, hogy nem efelé halad-e nagyon gyorsan a kapcsolat, és azt se, h vissza lehet-e fordítani még.
2010. márc. 10. 14:54
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy a 7. év a nagy mindent eldöntő. Ha azt túlélitek,nincs gond. Nálatok is fellépet a probléma. Én nem hiszem, hogy ott már lehet szerelemről beszélni, max a te részedről. Megszokásból vagytok együtt. Általában erre a férfi jön rá hamarabb és szakít.


7 év után hagyott el a párom, szar érzés volt, de engedtem, mert tudtam, ha valamiért harcolni kell, az már rég meghalt. :(


Aztán rájöttem, hogy hopsz, nem is rossz, sőt szabadság, nagyon jó érzés. Azóta sem bánom, örülök hogy elváltak útjaink,mert kihült és kész. Azóta mindkettőnknek boldog kapcsolata van. Nekem már 5 éve, és imádom, egészen más mint az a kapcsolat volt. Az Isten így akarta, és örülök neki.


Engedd el, az a lényeg, mert ez már nem ér semmit, max időt húzol, de annak már rég vége, halott kapcsolat, hidd el.

2010. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A férjem egyáltalán nem gondolkodik a szakításról. Ezért nem értem picit, amit írtál, de azért köszi, elgondolkodtató.
2010. márc. 10. 14:59
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

Hat ez nagyon szomoru, meg csak 2 eve vagytok hazasok es kulon szobaban olvastok estenkent. Ez nagyon durva!

Gondolom gyereket nem fogsz igy vallalni, hiszen boldogtalanul ki akar gyereket szulni.

Probalj programokat szervezni, kerdezd meg tole, hogy mennyire boldog veled. Aztan hamarosan donts, mert nem szabad az idonket feleslegesen vesztegetni!

A gyerekvallalasrol mi a velemenyetek?

2010. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!