Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érdemes harcolni a...

Meddig érdemes harcolni a házasságért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy értem,mikor jön el az a pont,amikor azt mondja az ember,hogy nincs értelme tovább folytatni.

Van egy 7,5 hónapos baba,de a mindennapos veszekedések Neki sem tesznek jót és a tejtermelést is csökkentik.

Nem szeretnék elválni,de nem látok más kiutat.Hiába próbáljuk megbeszélni a problémákat,mindig vita a vége.

Így viszont nehezek a napok és nem akarok türelmetlen lenni a kisfiammal,Ő nem tehet semmiről.

Tanácstalan vagyok!


2010. ápr. 16. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az alapja a veszekedésnek?
2010. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz kapcsolódván:és milyen szinten veszekedtek(ordítozás,egymás szapulása,okolása stb.)?
2010. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Régebben a féltékenység,az alkohol,a pénz,a törődés,a szex ...Most már szinte mindegy,mert mindenből vita lesz.
2010. ápr. 16. 18:24
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen,kiabálás,saját sérelmek felhozása,elég durva stílusban.
2010. ápr. 16. 18:26
 5/21 A kérdező kommentje:
Hiába próbálom,hogy nem húzom fel magam,elengedem a fülem mellett,egy idő után elszakad a cérna.Sajnos ilyen a természetem.
2010. ápr. 16. 18:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Először is talán családterápia, ha belemegy.
2010. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akkor költözz a szüleidhez vissza v valami hasonló ha megoldható.Tudom,hogy könnyebb leírni mint megvalósítani.
2010. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad mióta vagytok házasok.

Első babátok?

Mindegy mi történik a kisfiaddal próbálj nagyon türelmes lenni, mert ahogy te is írod Ő nem tehet semmiről!

2010. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A gyerekre nem lehet ráfogni ,hogy azért vagyok vele, Mert!
2010. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az meg teljesen mindegy mióta vagytok együtt.Valamit Neki is tolerálni kellene de ha Te megcsaltad netán, semmi jóra ne számítsál ez tapasztalat. Lehet csűrni,csavarni de az ügyetek előbbre nem fog haladni.
2010. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!