Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti odacsaptok a gyereketeknek?

Ti odacsaptok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Nekem ugyan nincs gyerekem, de a környezetemben sok kisgyerekes család van, és döbbentem nézem, hogy milyen hirtelen eljár a szülők keze. Odacsapnak valahova, legutóbb például kapott egy szép nagy pofot egy 3 éves gyerek, csak azért, mert pukizott.

Én olyan kellemetlenül érzem magam az ilyen helyzetekben.


2016. jún. 15. 08:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
24%

58%-os! Teljesen jogos és igaz! Csak sok embernek kevés az iq-ja hogy felfogja. Egyébként a kérdést olvastam. Az első és 66%-os ténylegesen azt írta amit én is gondolok. Ja és ott a kérdezőnek vannak gyerekei. De érdekes :D

Akkor a 71%-os szerint akinek nincs gyereke csak az nézi le a verőket. Kapaszkodj! Nekem is van 3 gyerekem! És lenézek minden egyes idegbajos szülőt aki megüti a gyerekét. Szánalmas és kiábrándító milyen gusztustalan az ha veri valaki a gyerekét de majd a sors...meg az élet. Majd visszaadja nektek.

2016. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
Jó, majd dumáljunk 30 év múlva ;)
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
4%

71%-os hozott mintából táplálkozol. Engem nem vertek soha,én sem verem a gyerekem. Téged vertek,így te is vered!

Ha a szomszédom lennél,simán feljelentenélek :)

2016. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
56%
De jó, hogy tudod az egész élettörténetemet :D
2016. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam én volt hogy kikaptam (nagyon hisztis voltam :D). Nem lettem tőle lelki nyomorék, értelmes intelligens vagyok, de tényleg megérdemeltem. Viszont én nem fogom megütni a gyerekem, a ha nagyon muszáj lesz akkor majd szavakkal fogom a jobb viselkedésre serkenteni, nálam az egyébként mindig hatásosabb volt, ha kikaptam sosem érdekelt, viszont h anyukám leszidott annyira rosszul esett hogy képes voltam egy csomó ideig sírni miatta. Szerintem igenis van, hogy meg kell büntetni a gyereket, persze nem azért mert pukizott :D
2016. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

én mikor kisebb volt a kezére csaptam mikor a konektorba akart nyulkálni. védő ide vagy oda féltem hogy megrázza és nem értette meg hogy nem játékból tiltom.


most 5 éves... folyton azzal zsarolom h kikap de kb képen röhög mert azt se tudja az mi :(

2016. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!