Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti odacsaptok a gyereketeknek?

Ti odacsaptok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Nekem ugyan nincs gyerekem, de a környezetemben sok kisgyerekes család van, és döbbentem nézem, hogy milyen hirtelen eljár a szülők keze. Odacsapnak valahova, legutóbb például kapott egy szép nagy pofot egy 3 éves gyerek, csak azért, mert pukizott.

Én olyan kellemetlenül érzem magam az ilyen helyzetekben.


2016. jún. 15. 08:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem!

Soha nem ütném meg,verés nélkül is lehet nevelni egy gyereket. Ráadásul azért mert pukizott? Inkább bélcsavarodást kapjon? Nem is értem.. A fiam most dackorszakát éli,nagyon nagyon rossz és szótfogadatlan pár hete de eszem ágában sincs megütni.

2016. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%

Egyik kérdésnél elítéli a válaszolok egésze ezeket az anyákat, a másiknál meg egy csomóen felvállalják, hogy ők is szoktak.

Én pukizásért biztos nem adnék, pofont meg semmiképp. Azt nagyon drasztikusnak gondolom.

2016. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Vannak helyzetek amikor elszáll az agyam. Ítélkezz nyugodtan aztán majd emlékezz rá amikor te is ütsz!
2016. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
30%

3-as,nincs gond,neked nem számít hogy felnőtt fejjel mit gondol majd rólad a gyereked,meg 1 gonddal kevesebb lesz hogy nem keres majd,vagy nem bízik benned ha bármi baja lesz:)

Elmúlik a tisztelet is. Vannak ilyen anyák is...

2016. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem ítélkezett a kérdező, csak leírta, hogy kívülállóként neki mennyire kellemetlen. Fenékre én is szoktam adni, de nem sűrűn, mert nálunk nem hoz sikert, csak idegességemben teszem. De a pofont annyira megalázónak tartom. Talán mert az összes, amit én kaptam, mind jogtalan és igazságtalan volt.
2016. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
57%
En is felvallalom.Van amikor a fenekere utok.3 eves es nagyon rossz.A ferjem a kezere ut, megpofozni nem szoktuk, foleg nem pukizasert.
2016. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%

Az előbb írtam le egy kamaszos kérdéshez a történetemet. 10 éve nem beszéltem apámmal mert vert. Nem tisztelem. Édesanyám sírját pedig hetente látogatom,halálomig tisztelni fogom. 12 éves voltam mikor meghalt,de 100-ig mindig kiállt értem és próbált megvédeni,legtöbbször ő is kapott amiért megvédett. Számomra az apám nem férfi. Aki veri a gyerekét,ne felejtse már el x év múlva sem hogy miért nem tiszteli,keresi a gyereke miután kirepült.


Egyébként meg büntetik is a verést!!!!!

2016. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg úgy van, hogy egyes kérdéseknél mindenki üt, a másiknál senki. Én mindig leírom, hogy engem se ütöttek meg soha, én se fogom őt megütni, ahogy a férjem sem. Egyszerűen nincs benne egy ilyen válasz a repertoáromban, eszembe sem jut ütni, mert sosem láttam ezt a példát.


De biztosan kell hozzá türelmes szülő, a miénk kb. végtelen és ezt nem kihasználó, nyugodt kisgyereke, a miénk ilyen.:)

2016. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
32%
Jaaaaa!!! Így már világos! Nem szereted a gyerekeidet. Hát ezt írd!!!
2016. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
4-es, szerintem nincs igazad!Engem Apukam megpofozott, mikor mar annyira hisztiztem, hogy nem volt mit tenni.Halas vagyok erte, nagyon tisztelem mai napig, a legjobb Apa.A hugomnak sosem csaptak a fenekere, a mai napig a legelkenyeztetettebb ember akit ismerek.Borzalmas, hogy tud hisztizni a mai napig, 32 eves.
2016. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!