Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elítélitek az ilyen nőket?

Ti elítélitek az ilyen nőket?

Figyelt kérdés

A, akik nem akarnak gyermeket egyáltalán

vagy

B, akiknek nincs társuk, ezért mesterséges megtermékenyítést alkalmaznak és egyedül felnevelik a gyereket.

A ti szemetekben melyik a rosszabb?


2015. dec. 14. 19:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Monoka pont leírt egy csoportot a nők közül, mit kell belekötni?

Pont h én is ismerek olyan libát aki az agyonkondizott hasafala miatt soha nem akar szülni...

2015. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Na és akkor mi van, ha amiatt nem akar szülni? Egyáltalán nem tartozik indoklással senkinek, de ha neki ez az indoka, azt sincs joga minősíteni senkinek.

Nekem pl. van egy barátnőm, aki 20 éves koráig brutálisan kövér volt, nagyon egészségtelen életet élt gyerekkora óta. Aztán 20 évesen elkezdett odafigyelni az étkezésére, és fokozatosan egyre többet mozogni. Évek kemény munkája van abban, ahogy most kinéz, ráadásul a szenvedélye lett a sport, nyert már nemzetközi versenyeket is. És igen, ő például megmondta, hogy nem akar gyereket, mert fél tőle, hogy újra olyan lesz a teste, mint volt. Kérdem én, miért baj ez? Kit zavar vele? Aki szerint gyereket kéne szülnie, mert ez nem megfelelő indok arra, hogy ne tegye, az szerintem szüljön helyette is egyet, ha már így aggódik a népességszaporulat miatt. Vagy ha nem, akkor foglalkozzon nemes egyszerűséggel a saját életével.

2015. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

"Én mondjuk ilyen vagyok; nem tudtam, hogy ez ilyen negatívan befolyásolja az életedet. Elnézést.

"


Az enyémet biztosan nem, ellentétben a tiéddel!

2015. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Egyiket sem itelem el!


A-t csak akkor ha nyiltan sertegeti azokat akik viszont szeretnenek gyereket vagy mar van gyerekuk!

De ha O normalisan felvallalja ,hogy nem szeretne gyereket de elfogadja ,hogy masnak van vagy szeretne akkor abszolut nem elitelendo. Miert lenne az? Nem kotelezo szulni , mindenki maga tudja csak eldonteni. 29 eves noverem sem szeretne de ettol fuggetlenul nem nez le engem aki 2 evvel fiatalabb vagyok nala es mar van ket kisfiam , jelenleg pedig 15 hetes ikerterhes kismama vagyok. Mindegyik terhessegemnek orult es a fiaimat is szereti. O masban talalta meg az elete ertelmet.


B. Ha feltudja nevelni egyedul es mindent biztosit neki ez is korrekt teljesen. Minek mondjon le a gyerekvallalasrol attol,hogy nincs parja? Fiaim ovonenije is egyedulallo anyuka a kezdetektol es hihetetlen milyen szepen neveli a kislanyat. Raadasul az elet most megjutalmazta egy igazi tarssal aki a kislanyt is elfogadta es szereti :)

2015. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

És ha ő így gondolja akkor mi van? Neked se sok közöd van hozzá hogy ki kit ítél el, csak mert te másépp látod..

Ugyanzt csinálod csak ahhoz már kevés a kapacitás , hogy meglásd ;)

2015. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Bocs, de aki komolyan azt gondolja, hogy ő majd ítélkezget mások felett, azon tényleg csak röhögni lehet. Itt is, az oldalon, folyamatosan megy a csámcsogás, hogy juj, ezt de elítélem, azt de elítélem, és észre sem veszik magukat, hogy mennyire nevetséges, nyugdíjas színvonalon megy a diskurzus. Arról nem is beszélve, hogy össztársadalmilag az ilyen károgó megmondóemberek azok, akik igazán károsak, és nem azok, akik a saját egyéni döntésük miatt vállalnak/nem vállalnak gyereket.
2015. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Én a fent említett nők közül egyiket sem ítélem el.

Azt viszont elítélem, ha valaki úgy vállal gyermeket, hogy nem tudja, vagy nem akarja normálisan felnevelni, vagy pedig bántalmazza.

2022. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!