Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elítélitek az ilyen nőket?

Ti elítélitek az ilyen nőket?

Figyelt kérdés

A, akik nem akarnak gyermeket egyáltalán

vagy

B, akiknek nincs társuk, ezért mesterséges megtermékenyítést alkalmaznak és egyedül felnevelik a gyereket.

A ti szemetekben melyik a rosszabb?


2015. dec. 14. 19:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem.

Egyik sem rossz, feltéve, ha a B megfelelően tud gondoskodni a gyerekről (de ez ugyanúgy vonatkozik párokra is!)

2015. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
76%

Én egyikben se látok kivetni valót, főleg úgy hogy akár homoszexuálisok is házasodhatnak.

Ha meg pl a nő úgymond kezd kifutni az időből, de meglenne a gyerekre az anyagi háttere, akkor később még mindig lehet a gyereknek nevelő/mostohaapja.


Én szinte apa nélkül nőttem fel és anyának se volt olyan kapcsolata, ahol a férfire apaként tudtam volna tekinteni. Most felnőttként szívok emiatt, hogy nincs effektíve férfiképem. Csak amit elképzeltem, hogy milyen/mit jelent számomra az ideális férfi.

2015. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
18%
Azért a B-re mondani,hogy semmi gond vele,kicsit túlzás. Mindkét szülő kell,kéne az egészséges fejlődéshez.
2015. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
ma 19:46-os: ugyan nézz már körül, hogy hány gyerek nö fel úgy, hoyg mindkét szülöje ott van? Ezen kivül a gyereknek lelkileg mindenképpen jobb EGY szeretö szülövel felnöni, mint egy olyan másodikkal, aki nem foglalkozik vele, esetleg bántalmazza, alkoholista, stb.
2015. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom a 13-mast,miért kell lepontozni?

Egyébként igaza van!Minden gyereknek szüksége van 1apára és 1anyára.Én nem a levegöbe beszélek már 2éves korom ota,csak apám van nekem...

14.Azért ez nem teljesen pontos,hiszem ha soha nem volt részed benne,hogy milyen "teljes családban" élni nem tudhatod...

2015. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem ítélem el.
2015. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
86%
Az amelyik a semmire szül egy tucatot,na az elítélendő!
2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom a 13-mast,miért kell lepontozni? "


- Mert gyakorlatilag azt mondja, hogy sérült lelkű emberekkel vagyunk körülvéve, hiszen manapság a gyerekek jelentős része csonka családban nő fel. A valóság és a szakirodalom viszont inkább azt mutatja, a minőség többet számít, minthogy hány, és milyen nemű emberek nevelnek fel valakit.

2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket, le lehet pontozni de én sem vágyom gyerekre... több oka lehet ha valakki nem szeretne... most mért kéne bárkit is elitélni ez miatt?!Jobban el ítélem az olyan "nőket" akik megölik a babájukat hogy eltüntessék meg hasonlók
2015. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
15.vagyok Egyébként nem itélem el,miért is tenném?!
2015. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!